Общински здравен център - Шумен

 
 - Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / ПУБЕРТЕТ / molq otgovoreete mi ?
Автор Съобщение
girl_girl
Участник
# Дата: 30 мар 2011 13:54
Отговор 


Iskam da popitam dali prodavat Test za bremennost v aptekite na deca pod 18 godini.. ?

admin
Администратор
# Дата: 31 мар 2011 09:11
Отговор 


Здравей girl_girl, зависи от аптекарката. По принцип би трябвало да дават.

boy_sliven
# Дата: 11 фев 2012 00:23
Отговор 


admin
Admin въпросът ми е такъв : 1 . извинявай , че не пуснах нова тема просто не смятам да флуудя .
2. сега въпросът : от няколко години ,,лъскам'' (мастурбирам) ии някой път нямам възможност да се измия .. на 14 съм и когато забеля главичката на пениса си виждам бяло .. като незнам .. нещо като слой отгоре върху самият пенис под кожата и се притеснявам трябва ли да отида на уролог или това е нещо горе-долу нормално .. опитвам се да го измия с ръка но ми е доста трудно :)

admin
Администратор
# Дата: 23 фев 2012 10:20
Отговор 


Здравей boy_sliven, желателно е виниги да се измиваш след това. Освен това не е лошо да се консултираш и със специалист, защото може да е гъбички или бактерии по главичката и кожичката (или и бактерии и гъбички едновременно), особено ако е съпроводено и с неприятна миризма. Няма нищо срамно да потърсиш помощ.

Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.
 

bulletin board script miniBB™ © 2001-2024