Общински здравен център - Шумен

 
 - Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / ПУБЕРТЕТ / Kakvo mislite za prekisnbatiya polov akt kato metod za predpazvane ot nejelana bremennost
Автор Съобщение
emili95
# Дата: 22 окт 2012 19:37
Отговор 


zdravei admin iskam da popitam opasno lie 4e praktikuvame s priyatelq mi prekisnat polov akt dosega nee imalo nikakiv problem imame mn dobra higiena predi i sled seksa vinagi se kupem i se otdrupva 2 3 min predi da svurshi molq da mi kajete opasno lie zashtoto e dosta izpolzvan tozi metod na predpazvane :)

admin
Администратор
# Дата: 23 окт 2012 13:54
Отговор 


Здравей emili95, по принцип никой метод не дава 100 % гаранция, а тук има и опастност от предаване на полова инфекция независимо колко добра хигиена спазвате.

emili95
# Дата: 23 окт 2012 19:21
Отговор 


razbira se nayasno sim s tova i vinagi sim go imala na um no nie i dvamata sme v otli4no zdrave koeto smqtam 4ee dobre :)))

admin
Администратор
# Дата: 24 окт 2012 15:06
Отговор 


Здравей emili95, тогава ако внимавате достатъчно винаги няма от какво да се притесняваш.

miraa
# Дата: 24 окт 2012 20:38
Отговор 


zdraveyte i ot men az i sapruga mi se pazim to4no po tozi na4in, imame dve prekrasni detza, koito sme planuvali i iskam za uspukoenie na emili95 da kaja 4e paziteli se kakto trqbva nqma da ima problem i to vsi4ko e v ricete na muja s koyto si i razbira se tr da ste verni edin na drug za da se predpazite ot bolesti ima hora koito sa zarazeni i ne znayat za tova.:))

admin
Администратор
# Дата: 25 окт 2012 09:41
Отговор 


Здравей miraa, благодаря за подкрепата и за успокоението което даваш на emili95.

silvena80
# Дата: 25 окт 2012 13:24
Отговор 


zdr admin imam edin problem moya cikal vseki mesec zakusnqva ne idva to4no na 28ya den prez avgust mi doyde na 31ya den a minaliya mesec na 51 ya den napravo otkachih iskam da pod4ertqya 4e vodq polov jivot ot tri meseca i nee imalo bremennost pravih si i test, no e otricatelen i iskam da znam imali mi neshto i promqnq li se cikala sled zapo4vane na polov jivot? Blagodarq predvarittelno!!!

admin
Администратор
# Дата: 26 окт 2012 13:59
Отговор 


Здравей silvena80, не се притеснявай напълно нормално е след започване на активен полов живот да се промени цикъла, но обикновенно до няколко месеца нещата се нормализират, ако не обаче се консултирай със специалист да не е причината хормонална.

silvena80
# Дата: 26 окт 2012 19:53
Отговор 


zapo4nah polov jivot predi 2 meseca pravih go samo 4 5 puti priyatelq mi zamina za belgiya ot togava ne sim go pravila moje bi e ot tova nee redovno da go pravq

emili95
# Дата: 30 окт 2012 17:36
Отговор 


izvinqvay silvena80 4e se mesq no tuk temata e druga, a ne e problemi s cikala.

admin
Администратор
# Дата: 5 ное 2012 15:04
Отговор 


Здравей silvena80, не се притеснявай ако нещата не се нормализират след като приятелят ти е вече в чужбина се консултирай със специалист да не е наистина причината друга.

gergana123456
Участник
# Дата: 24 ное 2012 13:05
Отговор 


zdravei admin,predi 2 dni pravih sex s priqtelq mi bez prezervativ.Sexa produlji 10tina minuti i sprqhme no toi ne svur6i nito v men nito otvun.Trqbva li da se strahuvam ot zabremenqvane sled kato ne e imalo svur6vane?

admin
Администратор
# Дата: 26 ное 2012 11:06
Отговор 


Здравей gergana123456, след като не е попаднала семенна течност в теб няма от какво да се притесняваш. Желателно е все пак да използвате презерватив защото предпазва не само от нежелана бременност.

Nikolinka
# Дата: 26 авг 2014 15:07
Отговор 


Iskam da popitam,i to mnogo spe6no ako bez da iska maja se izprazni v jenata i tia se izmie obilno s voda niama da zabremenee nali? Naskoro pravih seks i mi se slu4i,preervativat se izhluzi i ostana vatre v men,sled tova go izvadih i se izmih obilno s voda,molia vi obadete mi se,spe6no e 0886209738,izmianeto s vodanamalilo li e riska.

admin
Администратор
# Дата: 28 авг 2014 09:35
Отговор 


Здравей Nikolinka, за съжаление измиването с вода не намалява риска от забременяване. Изхлузването на презерватива не означава, че е попаднала семенна течност в теб! Единственото което можеш да направиш за да предотвратиш евентуални неприятности е да вземе хапче за спешна контрацепция, което се приема до 72 час след акта. Успех!

Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.
 

forum script miniBB™ © 2001-2024