Общински здравен център - Шумен

 
 - Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / КОНТРАЦЕПЦИЯ / Противозачатъчни
Автор Съобщение
Анонимен
# Дата: 10 май 2011 11:50
Отговор 


Здравейте,предписаха ми Марвелон за нередовен цикъл(идва ми някакво кафяво течение през 1 седмица,казаха ми,че е заради многото стрес,койот съм събрала).
Искам да направя една консултация и с вас.Досега не съм пила Марвелон,четох противоречиви мнения в нета.На мен много добре ми се отраява Диане 35,Три-регол.А Линдинет 20 ужасно ми е се отазява,Регулон неутрално.
Искм да попитам посредством инфото което ви дадох дали Марвелона ще ми е добре или да питам дали мога да го сменя с Диане.Говоря да ми се отази добре не само отсрана как ще го приеме тялото ми(дали ще ме болят гърдите,световъртежи и т.н(с Линдинета ги имах,а също и с Ясмин),а и кожата м,понеже с Линдинет,Ясмин и Регулон се изприщвах в лицето,Три-регола нито помагаше,нито вредеше на кожата,а Диането се отразяваше благотворно :)
Благодаря предварително :)

admin
Администратор
# Дата: 20 май 2011 17:46
Отговор 


Здравейте всички, искам да Ви се извиня предварително, но форумът по технически причини няма да работи за известно време, за което наистина СЪЖАЛЯВАМ.

Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.
 

PHP forum software miniBB™ © 2001-2024