Общински здравен център - Шумен

 
 - Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / КОНТРАЦЕПЦИЯ / Повръщане
Автор Съобщение
Анонимка
# Дата: 13 май 2011 02:36
Отговор 


Здравейте,въпросът ми не е свързан с този или друг раздел от форума ви,но се надявам да ми помогнете.Първо да кажа,че съм абитуриентка и кандидат-студентка,от което съм насъбрала мнооого стрес,5 пъти ми идваше някакво кафяов течение,сега пия хапчета Марвелон,надявам се да ми помогнат.
Вчера беше изпращането ми в училище,както знаете абитуриентите броят,аз също,после усещах гърлото си като раздрано.От сутринта от 9 часа,до 4 часа сутринта на другия ден не спрях да празнувам,но през цялото време не съм пила никакъв алкохол,само 2 глътки мартини.Проблема ми е,че докато бях в дискотеката усетих как ми прилошава и по-точно повръщаше ми се и се чувствах отпаднала,леко се разтраперих(аз имам и проблеми с нервите,така,че го отдадох на това,понеже доста пъти са ми се случвали същите симптоми при паническа атака).Реших да се прибера,облякох се за лягане и когато не мислех за това,че ми е лошо,не усещах гадене и т.н(за което пак го отдавам на нерви).Проблема е,че по едно време пак повърнах и тук е главното нещо,за което ви пиша.Повърнах нещо като кафява материя на множество миниатюрни съсиречета.Когато го взех в салфетка изглеждаше някак слузесто,но нямаше червено,само тумно кафяво,имаше и няколко сусамени зърна(бях яла питка със сусам,но преди няколко дена).Следи от храна нямаше.Нямаше вкус на кръв,а по скоро някакъв горчив вкус,като на жлъчка.След като повърнах лошото ми мина,на сутринта бях малко отпаднала и ме болеше гърлото,но сега съм добре.Да споделя и,че преди време намерих кръв в храчките си,след като миех зъбите си,после имах и вкус на кръв в устата.Бях на лекар каза ми да се наблюдавам и че най-вероятно е от венците.А кръвта беше много малко.
Въпроса ми към вас е дали е възможно това което съм повърнала да е било кръв,при условие,че нямаше ни най-малък вкус на такава,но с този кафяв цвят и слузест вид...Моля да ми помогнете,че много съм се наплашила,а ако не е нещо опасно не сиакм пак да ходя до лекаря,да ме мисли за някоя параноичка само.Благодаря предварително :)

admin
Администратор
# Дата: 20 май 2011 17:45
Отговор 


Здравейте всички, искам да Ви се извиня предварително, но форумът по технически причини няма да работи за известно време, за което наистина СЪЖАЛЯВАМ.

Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.
 

PHP forum software miniBB™ © 2001-2024