Общински здравен център - Шумен

 
 - Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / КОНТРАЦЕПЦИЯ / Презерватив и спирала
Автор Съобщение
Forget
# Дата: 8 май 2008 18:24
Отговор 


Здравейте,
Аз имам поставена спирала, но въпреки това партньорът ми си слага презерватив. Въпросът ми е: има ли вероятност презервативът да размести по някакъв начин спиралата? Благодаря!

admin
Администратор
# Дата: 13 май 2008 09:25
Отговор 


Ако усещаш някаква болка по време на секс,консултирай се с личния си лекар.Ако не усещаш дразнение - не се притеснявай.

Анонимен
# Дата: 14 май 2008 17:24
Отговор 


Благодаря!

admin
Администратор
# Дата: 19 юни 2008 10:43
Отговор 


моля,ако имаш други въпроси ..........

иваничка
# Дата: 27 апр 2009 10:13
Отговор 


Здравеи Аdmin.АЗ съм Иваничка вече сложих спирала[COPPER-T]на 24.04.но продалжава да ми кърви.Във интернет четох,че е нормално до 1седмчица да кърви.Пия и антибиотик.Ако продалжи кървенето значи ли това ,че непонасям спиралата и какво да правя.

admin
Администратор
# Дата: 28 апр 2009 08:57
Отговор 


Здравей иваничка, единствено гинекологът, който ти е поставил спиралата може да каже дали я понасяш. Той е човекът, който я е поставил и който те преглежда. Задължително е отново да се консултираш с него.

Иванка
# Дата: 7 апр 2016 08:42
Отговор 


Здравейте имам един вапрос по време на секс чувствам спиралата чеме дразни също и сапругами трябвали дасе рпитеснявам имам спирала от2ва месеца ималко се притеснявам дане забременея отново имам две деца и 6 аборта неискам отново да преминавам пак от там моля пишете благодаря предварително.

admin
Администратор
# Дата: 7 апр 2016 14:20
Отговор 


Здравей Иванка, по принцип след като усещате известен дискомфорт е желателно да се консултираш със специалист. Понякога трябва да мине известно време за да адаптира организма.

Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.
 

online community script miniBB™ © 2001-2024