Общински здравен център - Шумен

 
 - Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / КОНТРАЦЕПЦИЯ / Спешно!ПРОБЛЕМ!МОЛЯ ВИ ЗА БЪРЗ ОТГОВОР!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Автор Съобщение
Анонимен
# Дата: 2 фев 2010 00:24
Отговор 


Администратор
Много ми Благодаря за помощта и напътствието към този сайт .
Бъдете живи и здрави.

MaLkOoToO_MiMeEe
# Дата: 8 май 2010 15:02
Отговор 


Здравейте,
На 28-ми Април с приятелят ми пражихме секс и той свърши в мен..На другият ден отидох до аптеката и си взех Escapelle.За втори път го пия (първото го пих на 18-ти Февруари) и знам че по някога може да има зацапване но на 1-ви Май мисля че ми дойде защото кръвотечението спря на 7-ми Май дали е от хапчето или ми е дошло и възможно ли е да съм бременна?И още един въпрос-следкато съм приела 2 хапчета после ще мога ли да забременея?
Благодаря Ви предварително

KaPrIzNa
Участник
# Дата: 8 май 2010 15:05
Отговор 


Здравейте,
На 28-ми Април с приятелят ми пражихме секс и той свърши в мен..На другият ден отидох до аптеката и си взех Escapelle.За втори път го пия (първото го пих на 18-ти Февруари) и знам че по някога може да има зацапване но на 1-ви Май мисля че ми дойде защото кръвотечението спря на 7-ми Май дали е от хапчето или ми е дошло и възможно ли е да съм бременна?И още един въпрос-следкато съм приела 2 хапчета после ще мога ли да забременея?
Благодаря Ви предварително

admin
Администратор
# Дата: 10 май 2010 09:29
Отговор 


Здравей MaLkOoToO_MiMeEe и KaPrIzNa, не се притеснявай след приема на Ескапел си получила т. нар. междинно кървене, което протича понякога и като нормален цикъл. Трябва да знаеш, че следващият ти ще е около датата на това кървене. Ако Ескапел се приема рядко не те пречи на бъдещо забременяване.

MaLkOoToO_MiMeEe
# Дата: 13 май 2010 16:57
Отговор 


Благодаря за отговора а нормално ли е при това междинно кървене да ме боли корема както при цикъла

admin
Администратор
# Дата: 14 май 2010 09:10
Отговор 


Здравей MaLkOoToO_MiMeEe, да нормално е да имаш всички признаци както при нормален цикъл.

Станимир
# Дата: 15 май 2010 22:43
Отговор 


приятелката ми пи ескапеле на 20 март,дойде и на 5 април,продължи и нормално 4-5 дена,май месец сега пак и дойде пак 4-5 дена , а аз се притеснявам,смисал няма нищо всичко е наред и хапчето е подействало,пи хапчето на 23 час след половия акт :) Моля за бърз и точен отговор !!! :)

admin
Администратор
# Дата: 17 май 2010 09:29
Отговор 


Здравей Станимир, не се притеснявай приятелката ти е имала 2 цикъла след приема, така че няма как да е бременна.

maca
# Дата: 27 ное 2010 19:29
Отговор 


zdr pih eskapelle sled kolko dena trqbva da mi doide ve4e minaha 2:((((((molq vi pomognete

admin
Администратор
# Дата: 29 ное 2010 09:16
Отговор 


Здравей maca, ако не получиш след приема на Ескапел т. нар. междинно кървене / което не е задължително / следващият ти цикъл ще е когато го очакваш или с малко закъснение .

maca
# Дата: 30 ное 2010 08:00
Отговор 


blagodarq ti admin:)

kale
# Дата: 17 мар 2011 15:45
Отговор 


zdr az iskam da popitam zashto ne mi stavat deca

admin
Администратор
# Дата: 18 мар 2011 10:54
Отговор 


Здравей kale, по този въпрос трябва да се посъветваш със специалист teta a tete.

nadq
Участник
# Дата: 20 мар 2011 15:04
Отговор 


Zdraveite iskam da vi pitam ne6to za6toto sum mn pritesnena na 8.03 imah polov akt i ispih na drugiq den eskapel priatelqt mi kaza 4e nqma smisal no az go ispih za da sum po sigorna.mn hora mi kazaha 4e sled ispivane na takova hap4e trqbva da mi doide do 5 dni cikala a na men ne mi doide i go 4akam bi trqbvalo da mi doide na 19.03 ili20.03 no o6te ne mi idva trqbva li da se pritesnqvam ili e normalno ??? molq vi 4akam otgovorat vi blagodarq na vs predvaritelnio.

admin
Администратор
# Дата: 21 мар 2011 12:03
Отговор 


Здравей nadq, не се притеснявай взела си навреме мерки. По принцип Ескапел действа индивидуално и реакциите след него са различни. Нормално е да ти закъсне цикъла с няколко дни до седмица след приема му.

nadq
Участник
# Дата: 21 мар 2011 15:50
Отговор 


Znachi da ne se pritesnqvam taka li? i za vseki slu4ai koga da si napravq test.blagodarq mn za otdelenoto vreme

admin
Администратор
# Дата: 22 мар 2011 09:06
Отговор 


Здравей nadq, не се притеснявай всичко ще е ок. По принцип теста се прави 10 дни след акта.

dani
Участник
# Дата: 30 мар 2011 16:41
Отговор 


здравейте пак е дани.искам да ви запозная с моя случай.това ми е трето раждане и до сега винаги сам се предпазвала с ясмин .не знам сега зашто ми действат така.да ги спра ли сега и да изчакам няколко месеца да ми се нормализира цикала и тогава пак да ги започна или да продалжавам със втората опаковка и тогава да видя какво щестане.

admin
Администратор
# Дата: 31 мар 2011 09:18
Отговор 


Здравей dani, ако не е силно кървенето продължи и с втора опаковка, но ако и след нея имаш същият проблем ги спри и изчакай няколко месеца.

boriskata
Участник
# Дата: 3 апр 2011 21:05
Отговор 


awe ako nameri6 zahwyrlena cigara koqto nqkoi e izhwyrlil mnogo otdavna
i tozi nqkoi ima spin i ti izpu6i6 cigarata to togawa ti zarazqwa6 li se???

admin
Администратор
# Дата: 4 апр 2011 09:22
Отговор 


Здравей boriskata, желателно е да не пушиш захвърлена цигара. От СПИН няма да се заразиш, но от друга инфекция вероятността е голяма.

admin
Администратор
# Дата: 20 май 2011 17:22
Отговор 


Здравейте всички, искам да Ви се извиня предварително, но форумът по технически причини няма да работи за известно време, за което наистина СЪЖАЛЯВАМ.

Бети
# Дата: 21 мар 2012 01:48
Отговор 


Миналата седмица на 12.3.2012г. с приятеля ми правихме секс и тои свърши в мен, веднага щом изчислих че съм била в овулация приех ескапели нямаше проблеми само малко ми се гадеше. Проблема е че днес на 21.3.2012 след като той свърши в мен забелязахме че кондома се е скъсал. Въпросът ми е дали трябва отново да приема ескапел след като е минала 1 седмица или не? Трябва ли да се притеснявам?

admin
Администратор
# Дата: 27 мар 2012 09:44
Отговор 


Здравей Бети, извинявай за късният отговор, но не винаги нещата зависят от мен. По принцип Ескапел е високо дозиран хормонален препарат и не е желателна честатта му употреба, особено толкова скоро. За съжаление, ако не си го пила, това, което можеш да направиш е 10 дни след акта - тест за бременност. Ескапел действа когато се приема след акта, а не преди него и не покрива следващите дни като контрацептив. Успех, дано всичко е ок!

Desislava katsarova
Участник
# Дата: 12 юли 2012 17:35
Отговор 


Imam edin vapros i ako nqkoi mi otgovori byrzo shte sym mu mnogo blagodarna trqbvashe da mi doide na 9 i tochno togava otidoh na more chuvala sym che morskata voda vliqe na cikala zakasnqva mi veche 3 dni vqrno li e tova za morskata voda imam vsichki priznaci s bolkite i vsichko drugo no bez kryvotechenie

admin
Администратор
# Дата: 13 юли 2012 09:05
Отговор 


Здравей Desislava katsarova, не се притеснявай възможно е от смяната на климата да ти закъснее цикъла, както и да ти подрани. Ако нямаш притеснения, че може да е от друго просто се успокой и изчакай, до няколко дена ще ти дойде.

ss
# Дата: 31 дек 2012 00:37
Отговор 


zdravey napravih seks s prezervativ sled desetina dni menzisit mi doyde obace na sledvastiya mesec zakisnqva kakva e veroyatnosta da sim bremenna

admin
Администратор
# Дата: 10 яну 2013 12:24
Отговор 


Здравей ss, не се притеснявай след като си имала цикъл след акта, вероятността е почти нулева, но за успокоение можеш 10 дни след акта да си направиш тест за бременност.

tamara
# Дата: 2 фев 2013 19:51
Отговор 


Zdraveite.. ot niakolko meseca se opitvam da zabremeneq no ne se polu4ava...imam redoven cikal i nikakvi problemi do tozi moment.. molia vi ako niakoi znae ne6to po tozi vapros ili moje da mi pomogne neka da mi pi6e...

admin
Администратор
# Дата: 18 мар 2013 11:18
Отговор 


Здравей tamara, не се притеснявай след като няма причина, значи нещата ще се случат, просто трябва търпение. Все пак можете да се консултирате със специалист за да сте спокойни напълно.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.
 

forum software miniBB™ © 2001-2024