Общински здравен център - Шумен

 
 - Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / КОНТРАЦЕПЦИЯ / Спешно!ПРОБЛЕМ!МОЛЯ ВИ ЗА БЪРЗ ОТГОВОР!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Автор Съобщение
admin
Администратор
# Дата: 8 сеп 2015 10:24
Отговор 


Здравей Vqra, не се притеснявай най-вероятно неразположението ти е свързано с цикъла и ако е така до ден-два ще отшумят, ако обаче продължи по-дълго или се влоши се консултирай със специалист.

Анонимен
# Дата: 17 окт 2015 12:02
Отговор 


Dobar den!Iskam da vi popitam kolko dni e normalno da ti zakasnee mesechniq cikal? (zakasnqva mi s 10 dniza parvi pat pri redoven i tochen ,imam otricatelni testove.makar che nqmashe smisal i da gi pravq,zashtoto se pazim i znaeh,che ne sam i drugo naskoro bqh na lekar i vsichko beshe nared,kakvo da pravq?) Blagodarq predvaritelno!Uspeshen i usmihnat den!

admin
Администратор
# Дата: 19 окт 2015 09:55
Отговор 


Здравей Анонимен, не се притеснявай след като тестовете са отрицателни най-вероятно причината е хормонална. Закъснението е индивидуално може да е 10-15 дни, а може и да не ти дойде целия месец. Понякога даже се налага да се предизвика. Ако до няколко дни не се появи е желателно да се консултираш със специалист.

V
# Дата: 19 окт 2015 17:15
Отговор 


Zdraveite!Az pak iskam da popitam tai kato i na men mi zakasnqva no s 19dni i 2 otricatelni testa,do kolko moje da im se vqrva,zashtoto chak v petak mi e pregleda a naprejenieto raste :( pravim go s prezarvativ,no vse pak,kolkoto i da znam,che uj nqma nishto vse pak mi e pritesneno,zashtoto i na men mi se sluchva takova neshto za parvi pat i se shashkam bremennost li e,ili nqkoq bolest

admin
Администратор
# Дата: 20 окт 2015 09:39
Отговор 


Здравей V, не се притеснявай, съвременните тестове са чувствителни и ако са направени 14 дни след последния акт и според инструкциите ще отчитат правилно. Най-вероятно причината е хормонална, няма нищо страшно и след прегледа ще са успокоиш напълно!

Simona15
# Дата: 22 окт 2015 19:07
Отговор 


Zdraveite ima li vuzmojnost da sum bremenna zashtoto imam kafqvo zacapvane po belioto,a za posledno pravih seks predi dva meseca ?

admin
Администратор
# Дата: 23 окт 2015 10:07
Отговор 


Здравей Simona15, не се притеснявай, ако след последния полов акт, който е бил преди 2 месеца, не си имала смущения в цикъла и е бил нормален би трябвало всичко да е наред. За да се успокоиш напълно можеш да направиш тест. Обикновено такова течение се появява преди, в края на цикъла или по време на овулация, но може и да е хормонално. Ако те притеснява или не спре можеш да се консултираш със специалист.

Анонимен
# Дата: 3 дек 2015 13:42
Отговор 


Dobar den!Iskam da popitam za savet,...chustvam postoqnna tejest nisko v korema i ot vreme na vreme bolka v krasta na kakvo moje da se daljat tezi neshta i kam lichniq ili ginekolog da se obarna?( inache predi 5meseca bqh na koremen ehograf profilaktichno i vs beshe nared,sashto taka i na ginekolog i tam nqmashe problem....predi 1godina sashto mi se poduvashe korema i pieh duspatalin i otmina tejesta) Da izchakam ili da varvq na lekar?

admin
Администратор
# Дата: 9 дек 2015 09:34
Отговор 


Здравей Анонимен, не се притеснявай може проблема ти да е свързан с бъбреците. Можеш да се консултираш с личен и ако е необходимо да ти се направят изследвания или да те прати на специалист. Дуспаталин е антиспазмолитик, който действат върху червата, но е добре да се взема след консултация с личен поне.

Майче
# Дата: 16 яну 2017 02:04
Отговор 


Здравей Админ, моя проблем е следния родих преди 8 месеца секцио. Имах лохии до към 25-30 ден и спря и все още нямам цикъл кърмя по 6-7 пъти. Няма нова бременност. Да се притеснявам ли че имам хормонален проблем.

admin
Администратор
# Дата: 16 яну 2017 10:01
Отговор 


Здравей Майче, не се притеснявай по принцип е възможно докато кърмиш да нямаш цикъл, просто понякога след раждане се случва. След като не си бременна най-вероятно причината е това. Ако искаш за да се успокоиш напълно се консултирай и със специалист.

Майче
# Дата: 20 яну 2017 22:45
Отговор 


Благодаря ти Админ в най скоро време ще се консултирам

admin
Администратор
# Дата: 23 яну 2017 09:31
Отговор 


Здравей Майче, радваме се когато сме полезни!

Slaveq1
# Дата: 28 фев 2019 21:18
Отговор 


Здравейте знам, че тук не е мястото но не знаех къде другаде да пиша. С приятеля ми правих секс 4дни преди да ми дойде цикъла и стана белята , презерватива се скъса. Нямаше и един час и пих Ескапел. Имам болки в корема, но цикъла ми вече втори ден закъснява. Моля помогнете ми!

admin
Администратор
# Дата: 5 мар 2019 10:07
Отговор 


Здравей Slaveq1, не се притеснявай, Ескапел приет в първите часове след акта има най-висок процент надеждност и всичко ще е ок. Самото хапче е високо дозиран хормонален препарат реакциите понякога са индивидуални и не могат да се предвидят. Нормално е да ти закъснее цикъла с няколко дни до седмица, а в много редки случаи и прескача един месец. За собствено успокоение можеш 10 дни след акта да направиш тест.

Inna789
Участник
# Дата: 5 сеп 2021 17:01 - Променено от: Inna789
Отговор 


..........

Inna789
Участник
# Дата: 5 сеп 2021 17:03
Отговор 


Здравейте!
На 07.08 ми се наложи да пия ескапел ( според календара ми овулацията е щяла да започне на 10.08) , след което последва секс без презерватив , също след това пак се е случвало , но извън мен и попринцип нямам поводи за съмнение, но трябваше да ми дойде на 26.08 само за 2 дена , имаше зацапване и по презерватива след секс имаше доста кръв - същото като при менструалния цикъл. Вече 10 ден ми закъснява, отделно на 5 ден от липсващата менструация си правих тест , който беше отрицателен , кръвен тест и урина на 6 ден от закъснението - и пак нищо , гледаха ме на ехограф също нямаше нищо .
Възможно ли е от смяната на климата , тъй като бях на море в периода , който трябваше да ми дойде .
При направени толкова тестове има ли за какво да се притеснявам ,тъй като съм много притеснена и не мисля , че сега му е момента ....

Inna789
Участник
# Дата: 6 сеп 2021 19:19
Отговор 


Днес правих пак тест за бременност и е отрицателен.
Възможно ли е да ми е дошло само за 2 дена или е нещо друго ?

admin
Администратор
# Дата: 8 сеп 2021 09:18 - Променено от: admin
Отговор 


Здравей Inna 789, вероятно няма повод за притеснение, както и сама откриваш възможните причини. Но по-конкретен отговор ще е възможен, когато АГ специалиста ни се върне от отпуск. Хубав ден!

<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.
 

chat forum software miniBB™ © 2001-2024