Общински здравен център - Шумен

 
 - Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / КОНТРАЦЕПЦИЯ / Противозачатъчни
Автор Съобщение
Анонимен
# Дата: 3 юни 2011 01:47
Отговор 


Здравейте,пия противозачатъчни Марвелон.Последните 3 дена правих секс и приятелят ми свършваше не в мен,но върху половият ми орган и може и да е попаднала някаква семенна течност вътре.Гинеколожката ми ми предписа да изпия две опаковки една след друга без пауза,защото лекувам нередовен цикъл.Въпросът ми е достатъчно надеждни лои са хапчетата и а се притеснявам ли от въможна бременност.Днес спрех хапчетата и корема ме боли така,както преди цикъл,но него го няма.Благодаря предварително :)

admin
Администратор
# Дата: 8 юни 2011 09:30
Отговор 


Здравей Анонимен, не се притеснявай при правилна употреба дори и да е попаднала семенна течност, което е малко вероятно в твоя случай Марвелон е надежден контрацептив, при който може да се започне повторния прием на следващия ден след вземането на последната таблетка (това означава, че няма да има седемдневна почивка). Обикновенно до 3-4 дни след последното хапче идва цикъла. Изчакай и всичко ще е ок.

Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.
 

chat forum software miniBB™ © 2001-2024