Общински здравен център - Шумен

- Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / КОНТРАЦЕПЦИЯ / Speshno-Eskapel
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 .
Автор Съобщение
admin
Администратор
# Дата: 27 юни 2017 09:18
Отговор 

Здравей Анонимна, както споменах и преди това, най-често води до хормонални нарушения и промяна в цикъла от обилно кървене до липса на кървене, болки в кръста, корема, главоболие, нервност и др., но реакциите са индивидуални и не могат да се предвидят. Затова не е препоръчително чест прием.

Силви
# Дата: 31 юли 2017 09:28
Отговор 

Здравейте,Админ!
Пиша относно един нов продукт на пазара EllaOne, тъй като ми се наложи да го взема, а реално не зная дали наистина трябваШе. На 8ми ми ден от МЦ с приятеля ми се разгорещихме и той проникна 3 пъти в мен без презерватив, което не е опасно, но като излезе видях че по него има някаква течност като на балончета. След това мина известно време и правихме секс с презерватив и всичко беше точно с него. Но аз цялта бях мокра с този лепкав секрет като при преди овулация. Това ме притесни и реших да взема това хапче. Та върпоса ми е дали няма тотално да си наруша МЦ, тъй като го приех в началото на МЦ. Преди години съм взимал Ескапел след овулация и нямах никакви странични ефекти и цикъла си ми дойде на време. Благодаря предварително!

admin
Администратор
# Дата: 31 юли 2017 09:52
Отговор 

Здравей Силви, по принцип ellaOne е хапче за т.нар. спешна контрацепция. Тъй като е от по-ново поколение се приема, че дава по малко странични реакции от Ескапел примерно и освен това са приема в рамките на до 120 часа от акта. Все пак реакциите са индивидуални и не винаги могат да се предвидят. Тази течност която се появява при него служи за овлажняване при акта и не е опасна.

Людмила
# Дата: 6 авг 2017 19:51
Отговор 

Здравейте . Днес ми е 6 ден цикал.Имам си сериозен приятел с който винаги сме внимавали и използвали предпазви средства по време на цикъл. Днес обаче... нещо се обърка.Семенната течност попадна в мен. След 1 час взех ескапеле(за първа път). Много ме е страх. Ще помогне ли? Не съм готова за това да имам дете. Какво да очаквам?Надявам се някой да ми отговори.Благодаря предварително

admin
Администратор
# Дата: 7 авг 2017 09:37
Отговор 

Здравей Людмила, не се притеснявай, след като си взела мерки навреме всичко ще е наред. След приема на Ескапел, ако не получиш т.нар. междинно кървене, което не е задължително, но се приема за цикъл независимо как протича, цикълът ти ще е около датата на която го очакваш или с няколко дни закъснение. Просто реакциите са индивидуални и не винаги могат да се предвидят.

RogerNek
# Дата: 10 дек 2017 13:20
Отговор 

заказать продвижение сайта ростов на дону логин в скайпе SEO PRO1

Danielwroto
# Дата: 12 дек 2017 06:24
Отговор 

The galvanizing ghetto-blaster impelling of the slow.mirta.nl constant ingredients is to beat the intumescence and vigilance seeking lamina of allied's teeth follicles and shafts from the privileged, stuffing them with vitality.

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 .
Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.

simple bulletin board miniBB™ © 2001-2017