Общински здравен център - Шумен

- Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / КОНТРАЦЕПЦИЯ / Speshno-Eskapel
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 .
Автор Съобщение
Анонимен
# Дата: 3 юни 2020 23:36
Отговор 

Здравейте, надявам се някой да отговори на запитването ми и да ми каже има ли повод да се притеснявам или не. Значи с приятеля ми на 22 правихме несигурен секс (с презерватив ама направихме тъпа грешка, сложихме го на обратно в бързината и го обърнахме.....както и да е, крайно глупаво) пих ескапел на 23 и на 28 ми дойде, трябваше да ми дойде на 30. Днес е 6 ден и през деня имаше нормалното малко кървене за 6-ти ден. През тези 6 дена кървенето беше с нормален цвят и обилност, имаше си менструалната болка след 1 ден, и продължителноста на менструацията обикновено ми е 6 дни , но сега забелязах че имам някво обилно кафяво течение.. Наистина много се притеснявам, защото до сега не ми се е случвало.. От хапчето ли е и ще мине ли..или нещо по сериозно..има ли вероятност за бременност?? МОЛЯ ВИ, ще съм Ви МНОГО благодарна ако получа отговори, защото много се притеснявам! Благодаря предварително!

admin
Администратор
# Дата: 8 юни 2020 09:51
Отговор 

Здравей Анонимен, не се притеснявай, тъй като Ескапел е високо дозиран хормонален прапарат, реакциите са индивидуални и затова при теб се е получило така. До няколко дни би трябвало всичко да приключи. За да се успокоиш напълно можеш 14 дни след акта да си направиш тест. Споко, всичко е наред!

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 .
Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.

bulletin board script miniBB™ © 2001-2020