Общински здравен център - Шумен

 
 - Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / КОНТРАЦЕПЦИЯ / ???????????? help
Автор Съобщение
insanelove
Участник
# Дата: 30 окт 2011 23:59
Отговор 


zdraveite .. na 21 oktomwri mi doide cikula vsichko normalno beshe mi okolo 5-6 dena ... vchera 30 oktomvri imah polov kontakt s priqtelq si bez prezervativ ... akta ne beshe mnogo dulug okolo 4 minuti i sled tova oshte 3-4 minuti s rakata za da svurshi .. ima li opasnost ot bremennost ??

admin
Администратор
# Дата: 31 окт 2011 09:11
Отговор 


Здравей insanelove, не се притеснявай след като не е свършвал в теб няма как да забременееш.

insanelove
Участник
# Дата: 2 ное 2011 00:04
Отговор 


dano me pretisnqva che beshe 2 dena predi ovulaciq ... znam che ne e zaduljitelno dase svurshva vutre i se pritesnqvam .. no znam che dori kapka ne e popadnala w men zashtoto beshe otvun i svurshi otvdun sled 3-4 minuti .. iskam da znam nastupva li ovulaciq pri bremennost zashtoto imam simptomite za ovulaciq ??

admin
Администратор
# Дата: 2 ное 2011 10:30
Отговор 


Здравей insanelove, по принцип овулация и бременност вървят ръка за ръка. Имплантирането на оплодената по време на овулация яйцеклетка води до бременност т.е. първо настъпва овулацията, а после и бременността, а не обратно. Но след като не е попадала семенна течност в теб се притесняваш излишно.

insanelove
Участник
# Дата: 7 ное 2011 23:44
Отговор 


Значи щом имам ЦС съм в овулация и няма как да е настъпила бременност.Днес си правих тест първия каточили имаше още една чертичка но може да си въобразявам и за това веднага си направих втори като гледах да не пия никакви течности и беше отрицателен.Имам гадене от време на време и болки ту в десния ту в левия яйчник и болки при лек натиск,съвсем лек натиск в гърдите,но четох че това са и признаци за овулация както и болки в кръста желание да си похапнеш нещо сладко .. след няколко дена ще направя 0ще един тест за всеки случай :) Благодаря Админ !! :)

admin
Администратор
# Дата: 8 ное 2011 09:18
Отговор 


Здравей insanelove, не се притеснявай излишно всичко ще е ок. Успех.

insanelove
Участник
# Дата: 8 ное 2011 12:47
Отговор 


Да така е и днес теста беше отрицателен.Благодаря на бога за това защото още съм доста малка за дете а не бих направила аборт.За съжеление най-добрата ми приятелка не изкара този късмет,нейния тест беше положителен.Благодаря много админ !! :)

admin
Администратор
# Дата: 9 ное 2011 08:54
Отговор 


Здравей insanelove, радваме се, когато можем да сме в помощ и подкрепа.

insanelove
Участник
# Дата: 9 ное 2011 23:20
Отговор 


А на какво се дължи пишкането през около час ?? Може ли да е защото съм настинала ? Ако си бременна колко често пишкаш и какво количество,просто за информация.

admin
Администратор
# Дата: 10 ное 2011 09:20
Отговор 


Здравей insanelove, не се притеснявай, нормално е при настинка да пишкаш често, както и ако си бременна. Количеството е индивидуално, но варира от 1,5 до 2 литра за денонощие. При теб причината е в настиването.

insanelove
Участник
# Дата: 10 ное 2011 22:12
Отговор 


Ясно . Сега имам някво напрежение и тъпи болки в областта на яйчниците и някакво бледо доста бледо жълтеникаво течение и болки в кръста,след 7 дена някъде трябва да ми дойде,дали това са признаци за предстояща менструация ... ??

admin
Администратор
# Дата: 11 ное 2011 10:10
Отговор 


Здравей insanelove, не се притеснявай, най-вероятно ще ти дойде когато го очакваш щом вече имаш начални симптоми.

insanelove
Участник
# Дата: 17 ное 2011 20:55
Отговор 


Здравейте! Миналия месец ми дойде на 21,но в овулационни ми калкулатор пишеше че сега трябва да ми дойде на 17,е вече е 17 а няма и следа от цикъл . Имам болки в кръста и в областта на яйчниците все едно всеки момент ще ми дойде ... имам и някакво жълтеникаво течение и тъпо главоболие .. преди малко пак си направих тест но много не му вярвам защото купих теста спонтанно и е от най-евтините 90ст. Дайте някакъв съвет,защото се побърквам ...

insanelove
Участник
# Дата: 17 ное 2011 20:55
Отговор 


Теста беше отрицателен .

admin
Администратор
# Дата: 18 ное 2011 09:49
Отговор 


Здравей insanelove, не се притеснявай, защото самото притеснение също може да е причина за закъснение. Единственото, което можеш да направиш е да повториш теста и ако е отрицателен пак просто трябва да изчакаш.

insanelove
Участник
# Дата: 18 ное 2011 13:40
Отговор 


Няма нужда,днес ми дойде . Благодаря за съветите :) .

mery
# Дата: 22 ное 2011 06:59
Отговор 


Искам само да попитам има ли съсираци по време на цветна бременност?

admin
Администратор
# Дата: 22 ное 2011 09:08
Отговор 


Здравей mery, обикновенно при цветна бременност кървенето е
по-оскъдно и краткотрайно от цикъла.

mery
# Дата: 22 ное 2011 12:33
Отговор 


Проблема е че ми тече по-малко от обикновенното ... попринцип не съм брояла колко дни карам цикъл,но сега е 5-ти ден и ми тече малко .. на 3я ден имах съсираци и една приятелка ми каза че по време на цветната бременност няма съсираци,но аз много не и вярвам .

admin
Администратор
# Дата: 23 ное 2011 10:51
Отговор 


Здравей mery, по принцип наистина няма съсираци, но трябва да имаш и други симптоми като главоболие, сутришно гадене или общо неразположение за да си мислиш, че е възможно да е бременност, но водещо е промяната в цикъла, който е по-оскъден и краткотраен.

Анонимен
# Дата: 13 мар 2012 22:29
Отговор 


Здравейте,след 10 дена искам да си направя тест за бременност,въпреки че май няма защо но да съм си сигурна ... но тогава май ми е овулацията и дали тя ще повлияе на резултата и достатъчни ли са 10 дена за точен резултат?

admin
Администратор
# Дата: 15 мар 2012 10:00
Отговор 


Здравей Анонимен, по принцип съвременните тестове са чувствителни и обикновенно отчитат точно още след 10 дни, но при съмнителен резултат се повтаря след още 5 дни т.е. 14 дни след акта се приема, че е най-точен резултата.

Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.
 

open source forum script miniBB™ © 2001-2024