Общински здравен център - Шумен

 
 - Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / КОНТРАЦЕПЦИЯ / 2 хапчета ескапел
Автор Съобщение
Анонимен
# Дата: 22 яну 2013 03:20
Отговор 


Пих 2 хапчета ескапел в рамките на 12 часа,тъй като се наложи.След 8 дни се появи кръвотечение,подобно на цикъла.След още 10 дни пак,а цикъла ми идва от 18 нататък..объркана съм.Много се притеснявам.Моля,помогнете.

Анонимен
# Дата: 22 яну 2013 03:22
Отговор 


Има ли вероятност да съм бременна..приятелят ми и двата пъти свърши отвън,но първия път правихме без презерватив...вторият път се скъса,но общото е,че не свърши в мен.Искам да знам,дори и да е имало нещо вътре,след двата ескапела дали трябва да се притеснявам..

admin
Администратор
# Дата: 23 яну 2013 13:43
Отговор 


Здравей Анонимен, не се притеснявай не си бременна. Просто Ескапел е високо дозиран хормонален препарат и реакциите понякога са индивидуални, а след като си приела и 2 таблети за кратко време е нормално да се получат такива атипични кървения, които със следващият ти цикъл би трябвало да се нормализират.

Анонимен
# Дата: 8 фев 2013 16:37
Отговор 


Здравейте отново,днес пак получих кръвоизлив,а е минало около месец.?

admin
Администратор
# Дата: 20 фев 2013 13:49
Отговор 


Здравей Анонимен, след приема на 2 таблети Ескапел за кратко време е нормално да се получат аномалии, както ти писах. За съжаление реакциите са индивидуални и не винаги могат да се предвидят. Ако е необходимо и се притесняваш се консултирай със специалист.

Анонимен
# Дата: 26 авг 2013 19:14
Отговор 


zdraveite,iskam da pitam ,pih hap4eto na 4-ia den sled pravih sex,dali 6te mi podeistva ili ima veroiatnost da sam zabremeniala

admin
Администратор
# Дата: 9 сеп 2013 14:29
Отговор 


Здравей Анонимен, по принцип Ескапел действа приет до 72 час след акта, така че след толкова време едва ли. За успокоение можеш 10 дни след акта да си направиш тест за бременност.

Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.
 

web forum software miniBB™ © 2001-2024