Общински здравен център - Шумен

 
 - Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / КОНТРАЦЕПЦИЯ / bremennost
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
Автор Съобщение
психо
# Дата: 10 сеп 2014 23:38
Отговор 


Здравей админ значи искам да попитам нещо притеснявам се много девствена съм притеснявам се много в това че не правим точно секс но подобие примерно не му давах да пипа с своите интимни части моите обаче до един момент стигна с моя инат и така казах му приположение ако използваме презерватив и така почнахме с презерватив на любовни игрички на докосвания един път значи миналия месец на 25 или 26 август при ратриването от сухата наривка презерватива се скъса обаче не беше се изпразнил само каза че му идва и е так два пъти се махна да не излезне зада може да продължим и третият път се скъса не беше се изпразнил даже се чу как се къса и той се махна един път май докосна до клитора и може и малко по надолу страх ме е от предеакуларната течност ако е излезнал такъв да не стане беля от него чувала съм че е дстатъно да стигне до клитора или входа на влагалището сперма не знам дали имаше такъв защото като махнахме презерватива продилжихме със целувки и когато решихме да извадим спермата тогава излезна течност незнам колко пъти излиза и след няколко минути и сперма.Мин месец на 14 ми беше цикъла значи в тези дни горе долу трябваше да съм в овулация и сигурна съм че бях защото си наблюдавам цервикалната слуз следващия ден почна да ми идва такъв и след 2-3 беше разтеглива много и така страх ме е много защото овулацията ми е била близка утре трябва да ми идва много ме е страх помогни мии моля те

admin
Администратор
# Дата: 12 сеп 2014 10:25
Отговор 


Здравей психо, не се притеснявай и паникьосвай излишно. След като не е имало проникване няма как да забременееш, а и от пред еякулационната течност вероятността е почти нулева. Всичко е наред!

14
# Дата: 12 сеп 2014 18:07
Отговор 


Страх ме е да не е бременност.

admin
Администратор
# Дата: 15 сеп 2014 10:30
Отговор 


Здравей 14, не се притеснявай и паникьосвай излишно. Според мен няма такава вероятност, но най-сигурният начин е да направиш тест за да си напълно убедена!

14
# Дата: 15 сеп 2014 13:46
Отговор 


Ако има нещо ще е станало когато писах преди 3 месеца на 8ми.Направих си тест и след 2 месеца, но отново е отрицателен.

admin
Администратор
# Дата: 16 сеп 2014 12:28
Отговор 


Здравей 14, след като и след 2-я месец тестът е отрицателен няма от какво да се притесняваш.

Анонимен
# Дата: 2 ное 2014 09:32
Отговор 


ZdrAvey admin pirvo se izvinyavam che pisha na latinica nyamam kirilica v tel. Znaci pirviyat mi pit beshe na 25 min mesec 2 piti napravihme bez prezervativ do sega inaci sis prezervati go pravjm ne se e izpraznil ot predeakularnata tecnost me e strah i na 25 tryabvashe da sim na ovulaciya sleda si pvulacionnata tecnoste no togava nyamah takiv smisil tozi mesec do sega sim nyamala moje li da se e slucilo nesto ili da mi zakisnee ot pirviya pit

admin
Администратор
# Дата: 3 ное 2014 16:07
Отговор 


Здравей Анонимен, не се притеснявай по принцип след започване на активен полов живот е възможно да настъпят промени в цикъла ти. Обикновено до 10 дни от датата се появява кървене. Можеш за собствено успокоение 14 дни след акта да си направиш тест и да чакаш. Успех!

Анонимен
# Дата: 13 ное 2014 19:17
Отговор 


Здравей админ, бях ти писала по горе значи точно на 10-тия ден след първия път почна цикъла смисъл незнам някакво си кървене ли беше или самия цикъл зашщото ми продължи нормално нямах аномалии на 26 ден от последния цикъл ми дойде значии имали място за притеснение щом вечее дошъл защото само 2 пъти смеправили без презерватив на 25и 26 оттогава само със го правим и тогава не беше се изпразнил, но ме е страх

admin
Администратор
# Дата: 14 ное 2014 10:06
Отговор 


Здравей Анонимен, не се притеснявай след като не си имала промяна в цикъла след започване на полов живот значи всичко е наред. Пак ще кажа за да се успокоиш напълно можеш 14 дни след последният акт да направиш тест.

Анонимен
# Дата: 20 мар 2015 22:40
Отговор 


Здравейте! Проблема ми е такъв не бях правила секс от 8 месеца, със сегашния ми приятел го направихме преди месец. Първия път имаше няколко вкарвания без презерватив след това го сложихме, но той дори не свърши.. втория път го правихме със той каза че не е имало проблем с презерватива преди няколко дни го направихме пак не свърши но след махането на презерватива имаше няколко вкарвания закъснява ми 8ми ден цикъла ми не е много редовен но смятате ли че след толкова време без секс може да ми закъснява заради това има ли от какво да се притеснявам?

шаш
# Дата: 21 мар 2015 09:25
Отговор 


Здравей админ имам въпрос на 15 март бях на преглед и ми каза че овулацията ми е минала отговарям на дните от овуто то пък трябвале да е на 7 както и да е и ние казахме щом е минсл овуто няма да се пазим и така направихме без да се оазим и вътре а сега имали вероятност лекарят да потвърди минала овулация и 7 дни преди другия цикъл да се забременее

admin
Администратор
# Дата: 1 апр 2015 14:36
Отговор 


Здравей Анонимен, не се притеснявай след като не е имало сперма в презерватива няма как да забременееш. От самото притеснение също може да ти закъснее цикъла. За да се успокоиш напълно 14 дни след последния акт можеш да си направиш тест. Успех!

admin
Администратор
# Дата: 1 апр 2015 14:50
Отговор 


Здравей шаш, вероятност от забременяване има по всяко време, като в дните на овулация просто е по-голяма. Да, специалистът може де определи дали си в, или не си в овулация. За да се успокоиш напълно 14 дни след последния акт можеш да си направиш тест. Успех!

ЛиЛи
# Дата: 18 юни 2015 15:41
Отговор 


Здравейте,
момиче съм на 23 години и имам едно притеснение. Месечният ми цикъл е редовен на 25-26 дни. От един месец взимам дехидрокортизон заради щитовидната жлеза, но си имам цикъл. На 01.06 ми дойде и на 08.01 с приятеля ми правихме секс. Бяхме се доста разгорещили и той проникна в мен без презерватив няколко пъти ( 5-6). След това сложихме презерватива и продължихме. Акта продължи сигурно още 10 мин и той свърши в презерватива, който беше здрав. 2-3 дена по-късно беше овулацията ми ( получих спазми в корема и характерното течение). Сега се притеснявам дали няма вероятно да съм забременяла, тъй като днес ( 18тия ми ден от цикъла ) имам напрежение в гърдите и болки в кръста. По-скоро като ПМС. Преди 4 дни ми се появи и течение бяло към жълто на цвят,и сърбеж. От аптеката ми дадоха "Арилин 1000 мг" и течението спря, но имам боли в кръста. Моля за отговор.

Притеснена
# Дата: 18 юни 2015 15:51
Отговор 


Здравей админ два пъти сме пробвали за бебе , но единият път беше 4-5 дни преди цикъла а вторият този месец 10 дни преди цикъла и ми подрани с един ден по рано ми дойде нямам никакви проблеми и ме страх преди години за една глупост се молех да не съм бременна и сега ме страх Бог да не ме наказва за това :(

admin
Администратор
# Дата: 22 юни 2015 14:41
Отговор 


Здравей ЛиЛи, не се притеснявай сипмтомите ти не са свързани с бременност, по вероятно е да са ПМС. Арилин се прилага за лечение на бактериални инфекции и затова ти е подействало, но е желателно да се консултираш със специалист преди да пристъпиш към самолечение. Причината за болките в кръста може да е различна, примерно от настинка или друго. Ако не отмине до няколко дни можеш да се консултираш с личния лекар.

admin
Администратор
# Дата: 22 юни 2015 14:46
Отговор 


Здравей Притеснена, не се притеснявай, никой не те е наказал. Просто не винаги става толкова бързо и трябва търпение и постоянство. Най-подходящото време за бебе е периода на овулация. Тя е обикновено 14 дни преди следващият цикъл, но ако искаш да си сигурна, че е настъпила в аптеките продават тестове за това. Не се отказвайте и успех!

ЛиЛи
# Дата: 25 юни 2015 10:10
Отговор 


Здравейте отново,
Благодаря за отговора. Мц ми дойде малко по-рано на 23 дни. Протеснявам се дали нямам смущения от " дехидрокортизона"който приемам вече месец и нещо. И дали от него имам така развит ПМС.
Поздрави

admin
Администратор
# Дата: 26 юни 2015 10:55
Отговор 


Здравей ЛиЛи, не се притеснявай, макар и рядко при прием на Дехидрокортизон е възможно да настъпят менструални и предменструални смущения.

sanq
# Дата: 2 юли 2015 16:52
Отговор 


Zdraveite iskam da vi popitam s maja mi opitbame da si napravim bebe nqkolko mececa bez rezultat sega pribvame pak no kogato svarshi v men imam chustvoto che vsichkata sperma izticha.

tanq
# Дата: 3 юли 2015 10:09
Отговор 


Zdarveite s maja mi se opitvame da si napravim bebe ot 3meseca i vese ne se poluchava.redovno si sledq ovolaciqta.dnes sashto sam v ovolaciq.az leja 15min no imam chustvoto che vsichkata izticha navan.molqvi daite mi nqkakav savet iskam da pochustvam maichinoto chust o veche blagodarq predvaritelno

admin
Администратор
# Дата: 3 юли 2015 11:01
Отговор 


Здравей sanq/tanq, не се притеснявай ще се случи, просто понякога трябва повечко време и най-вече да не мислите само за това. А ти имаш само усещането, че изтича всичко. Опитайте след акт да полежиш повечко и да надигнеш леко седалището с възглавница или си подпри краката, примерно на стената. Някои казвай, че това им помага, но все пак всичко е индивидуално. Не се отказвайте, бъдете търпеливи, не го превръщайте в идея фикс и нещата ще се получат. Успех!

tanq
# Дата: 3 юли 2015 11:47
Отговор 


Bagodarq vi mnogo

tatqta
# Дата: 7 юли 2015 10:57
Отговор 


zdravei admin iskam da spodelq slednoto s maja mi pravim opiti za bebe ot nqkolko meseca no vse nese poluchava.tozi mesec zapochnahme otnovo opiti sled kato mi svarshi cikala i na 24.06.2015 zapochnahme na 03.07.2015 bqh v ovolasiq na 05.07.2015 zapochna dami se gadi sled kato sam qla gadenoeto zapochva.imam bolki v krasta chustvam che korema mie podut izpitvam otvreme na vreme bolki ot lqvata strana nisko dolu.gardite neme bolqt no izpitvam chustvoto che sa leko poduti.ta vapro sa mi e sledniq vazmojno li e da sam zabremenqla.ne si pravq tes zashtoto e oshte rano kato se ima na predvid che trqbva da mi doide na 18.07.2015.blagodarq predvaritelno

admin
Администратор
# Дата: 13 юли 2015 11:09
Отговор 


Здравей tatqta, не мога да предвидя, но стискам палци да е така. Обикновено гаденето е сутрин след ставане, но е индивидуално понякога. Все пак за да си сигурна направи тест 14 дни след последния акт. Успех!!!

Симона К
# Дата: 15 юли 2015 00:04
Отговор 


Здравейте, искам да попитам дали може да се забременее 6 - 7 дни след настъпила овулация? Мц е на 26 дни,овулацията е настъпила на 12-13 ден, а акта е бил на 19 ден от мц. И дали тогава е по-трудно забременяването ( последните дни на мц)?

admin
Администратор
# Дата: 16 юли 2015 14:33
Отговор 


Здравей Симона К, по принцип опасност от забременяване има винаги, просто в дните на овулация е най-висок риска, но все пак е индивидуален процес и при някои се получава винаги, а при други дори и да желаят е по-трудно.

nikol nikolova
# Дата: 29 юли 2015 10:31
Отговор 


zdraveite zakasnqva mi s 12 dni imam bolki ot lqvata strana pravqsi testove no sa otricatelni

admin
Администратор
# Дата: 30 юли 2015 14:02
Отговор 


Здравей nikol nikolova, ако тестовете са направени 14 дни след последният полов акт и са отрицателни, най-вероятно причината е хормонална или имаш киста и е желателно да се консултираш със специалист. Не се притеснявай!

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.
 

easy forum software miniBB™ © 2001-2024