Общински здравен център - Шумен

 
 - Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / КОНТРАЦЕПЦИЯ / bremennost
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 .
Автор Съобщение
admin
Администратор
# Дата: 27 юли 2023 13:06
Отговор 


Здравей Мария, най-вероятно причината е хормонална, но и от самото притеснение също може да ти закъснее цикъла. Мисля, че ако се успокоиш всичко ще се нареди. След като имаш съмнения може да си направиш тест за бременност. Дано скоро всичко при теб се нормализира!

Petar 156
# Дата: 15 авг 2023 15:19
Отговор 


Здравейте! на 6.08 с приятелкта ми правихме любов.Това беше вторият ни полов контактт за деня. Бях далеч от свършване,когато усетих промяна в усещането. Веднага го извадих и видях,че презервативът е скъсан(не бях свършил). Около 10 часа по-късно приятелката ми прие ellaone.
Предният й цикъл дойде на 10.07 и приключи на 17.07.
Въпросът ми е дали хапчето е подействало,дори ако тя вече е била в овулация. Днес е 15.08 и още не й е дошъл. От време на време изпитва болки в корема като за преди цикъл.
Също така забелязвам,че когато правим секс има солидно количесто бяла,гъста слуз по презерватива от нея.
Споменава ми и,че се чувства влажна

admin
Администратор
# Дата: 28 авг 2023 09:27 - Променено от: admin
Отговор 


Здравей Petar 156, най-вероятно причината е хормонална, тъй като е препарата е високо дозиран и е възможно да измести и промени МЦ. Но и от самото притеснение също може да закъснее цикъла. Мисля, че ако се успокои всичко ще се нареди.

Petar 156
# Дата: 29 авг 2023 19:07
Отговор 


Здравейте, благодаря за отговора. Още чакаме цикъла и честно казано напрежението расте.Четох,че овулацията може да е от 10 до 21вия ден на цикъла,което ме притеснява,след като презерватива се скъса на на 20-тия.
Попринцип приятелката ми има редовна менструация,като тя идва на 26-27 ден.Понякога и малко по-рано. Когато се видя с нея ще вземем тест,но честно казано се надявам да й дойде час по-скоро. Също така ме притеснява това,че около 2-3 часа преди това отново правихме любов.Притеснението ми е,че може да е останала семенна течност в уретрата ми,която да е изляла,докато съм бил възбуден втория път.

admin
Администратор
# Дата: 30 авг 2023 13:22 - Променено от: admin
Отговор 


Здравей Petar 156, бъди спокоен, както писах и по-горе реакциите след прием на ellaone понякога са индивидуални и не винаги могат да се предвидят. Възможно е цикълът да закъснее с няколко дни.Обикновено след това всичко се нормализира. Но за успокоение 14 дни след акта може да си направи тест за бременност. Дано скоро всичко се нормализира !

Petar 156
# Дата: 6 сеп 2023 14:10
Отговор 


Здравейте отново!
Направихме тест три седмици и три дни след акта(24 дни след акта) и беше отрицателен. За момента си отдъхнахме,но цикълът все още не идва. Честно казано след една седмица ще й е време за следващия цикъл. Възможно ли е хапчето толкова много да прецака цикъла?

admin
Администратор
# Дата: 11 сеп 2023 11:15
Отговор 


Здравей Petar 156, няма от какво да се притесняваш. След като има отрицателен тест, до няколко дни би трябвало да дойде цикъла на приятелката ти, просто трябва де се успокои. Все пак, ако не се появи кървене, което е малко вероятно, може да се консултира със специалист, защото причината вероятно ще е хормонална, което пак е по преценка на лекаря. В случая най-важното е да запази спокойствие.

Petar156
# Дата: 12 сеп 2023 22:51
Отговор 


Здравейте отново!
Цикъла й дойде на 11.09. Просто хапчето наистина доста е повлияло на хормоните й.Фактически тя пропусна една менструация.Благодаря Ви за отговорите и за спокойствието,което ни дадохте.

admin
Администратор
# Дата: 13 сеп 2023 09:40
Отговор 


Здравей Petar 156, радваме се когато сме полезни. Здраве и късмет и на двама ви!

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 .
Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.
 

online community software miniBB™ © 2001-2024