Общински здравен център - Шумен

- Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / КОНТРАЦЕПЦИЯ / bremennost
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 .
Автор Съобщение
admin
Администратор
# Дата: 13 ное 2017 09:17
Отговор 

Здравей baby, не се притеснявай. Най-вероятно причината е хормонална и наистина след този цикъл се консултирай със специалист. И пак ще кажа ако е необходимо ще ти се предпише терапия за по-дълъг период от време по схема за целия месец.

baby
# Дата: 19 ное 2017 07:44
Отговор 

Здр админ вече мн ми е притеснено във вторник на 13.11 изпих последното хапче оргаметрил а още не ми е дошло по принцип ми идва на 6 ден след последния прием /6ден ми е утре/ пак си правих тест отрицателен е възможно ли е въобще да не ми дойде мерси

admin
Администратор
# Дата: 20 ное 2017 09:44
Отговор 

Здравей baby, не се притеснявай, по принцип кървене се появява до 10 дни след последният прием на хапче, но при всеки е индивидуално. След като тестът е отрицателен, но ти си знаеше, просто трябва да изчакаш. До сега нямам информация да се е случвало да не дойде, но пак ще кажа реакциите са различни.

baby
# Дата: 20 ное 2017 10:31
Отговор 

mn ti blagodarq admin wte 4akam da mi doide

baby
# Дата: 21 ное 2017 08:47
Отговор 

ve4e sam pred poludqvane admin 7 den sled poslednoto hap4e i...niwto a i mi e iznerveno 4e 4akam tuk za nova rabota da mi se obadqt i se pobarkvam ot pritesnenie

admin
Администратор
# Дата: 21 ное 2017 09:15
Отговор 

Здравей baby, не се притеснявай, просто се успокой и чакай. Самото напрежение също допринася за закъснение на цикъл.

baby
# Дата: 21 ное 2017 09:56
Отговор 

Мерси админ чакам чакам

baby
# Дата: 22 ное 2017 08:52
Отговор 

dnes sam na pregled da vidq kakvo stava vse owte nqmam zikal samo da kaja 4e sam mn hremava vazmojno li e i tova da doprinasq zabavqneto

admin
Администратор
# Дата: 23 ное 2017 09:39
Отговор 

Здравей baby, за съжаление хремата не е причина за забавяне на цикъла. Най-вероятно при теб е хормонална.

baby
# Дата: 27 ное 2017 07:20
Отговор 

Здр админ бях на преглед доолктора каза че левия ми яйчник ми се бил смалил и иска да ми пусне хормонални изследвания изписа ми регутрон 3 х1 т за 3 дена аз съм на 44 рано ми е за менопауза днес ми е 3 ден от последното хапче така че пак чакам

admin
Администратор
# Дата: 27 ное 2017 09:30
Отговор 

Здравей baby, не се притеснявай, принципно ти е рано за менопауза. Най-вероятно след хормоналните изследвания ще ти предпише нещо за по-дълъг период от време.

baby
# Дата: 29 ное 2017 07:50
Отговор 

zdr admin dnes mi e 5 den sled poslednoto hap4e regulor a owte ne mi e dowlo pak sam v o4akvane koga se pravqt tezi hormonalni isledvaniq trqbva da mi doide i togava li

admin
Администратор
# Дата: 29 ное 2017 09:35
Отговор 

Здравей baby, да, трябва да ти дойде цикъла. Обикновено се правят между 3 и 5 ден от началото на кървенето.

baby
# Дата: 29 ное 2017 10:04
Отговор 

Да а дали ще ми дойде се пита в задачата...

admin
Администратор
# Дата: 30 ное 2017 09:51
Отговор 

Здравей baby, принципно би трябвало, но пак ще кажа, че реакциите са индивидуални. До сега нямам наблюдения да не се появи кървене след прием на Регулон /предполагам, че това са ти предписали/ или друг медикамент от тази група. Единственото което е смущаващо, че Регулон се приема 21 дена, а при теб е предписан за 3, но все пак така е преценил специалиста.

baby
# Дата: 1 яну 2018 08:57
Отговор 

zdr admin za mnogo godini
za sajalenie se okaza 4e sam v ranna menopauza ginekologa mi izpisa femoston izpih edna opakovka/dnes poslednoto hap4e/ no vse owte ne mi e dowal cikala ot utre po4vam novata opakovk tai kato toi kaza 4e se piqt bez prekasvane kog idva zikala kato piew femoston mersi

baby
# Дата: 3 яну 2018 10:31
Отговор 

Къде си админ защо не отговаряш

admin
Администратор
# Дата: 10 яну 2018 10:02
Отговор 

Здравей baby, не се притеснявай. Фемостон е хормонозаместителна терапия, комбинация от два хормона: естроген, наречен естрадиол, и прогестоген, наречен дидрогестерон. При приема му, кървене се появява пак индивидуално. Обикновено при първи прием в рамките на няколко дни 3-4 след последното хапче от първата опаковка. При по следващ прием е възможно цикъла да дойде и преди да си свършила опаковката. Единственото важно условие е през даден период, който се определя от лекуващият лекар, да се следят нивото на хормоните. Успех!

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 .
Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.

light forum script miniBB™ © 2001-2018