Общински здравен център - Шумен

 
 - Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / КОНТРАЦЕПЦИЯ / Помощщ ! Логест и антибиотик !
Автор Съобщение
Alex1234567
Участник
# Дата: 4 яну 2014 07:24
Отговор 


Здравейте пия Логест от 5 месеца и за сега ми върши перфектна работа , проблема е , че преди 3 дена ми се наложи да пия антибиотик и аз не знаех , че може да повлияе на ефикасността на хапчетата . Когато започнах антибиотика имах полов контакт и сега ме е страх от ежентуална бременност ! Моля ви за бърз отговор , антибиотика е аугментин .

Alex1234567
Участник
# Дата: 7 яну 2014 18:02
Отговор 


офффффф моля ви някой да коментира защото ми пуши главата .

admin
Администратор
# Дата: 14 яну 2014 14:00
Отговор 


Здравей Alex1234567, по принцип някои лекарства могат да намалят ефикасността на Логест по отношение предпазването от нежелана бременност например антибиотици като пеницилини, тетрациклини, гризеофулвин. За съжаление Аугментина принадлежи към групата на пеницилиновите антибиотици и е възможно да повлияе сигурността, но това не означава, че непременно ще забременееш. За собствено успокоение можеш 10 дни след акта да си направиш тест. Успех!

Анонимен
# Дата: 20 яну 2014 02:36
Отговор 


Здравейте , благодаря , че сте ми отговорили и вече съм спокойна защото ми дойде.

admin
Администратор
# Дата: 22 яну 2014 12:45
Отговор 


Здравей Анонимен, радваме се, че всичко е наред при теб и си се успокоила.

Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.
 

PHP forum software miniBB™ © 2001-2024