Общински здравен център - Шумен

 
 - Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / КОНТРАЦЕПЦИЯ / Бели точици по пениса
Автор Съобщение
jonito
Участник
# Дата: 7 сеп 2009 17:20
Отговор 


здравейте имам на половия орган "бели точици в долния краи на главичката ,ходих на лекар и ми каза че това не е болест а са нормални израстъци които ги имат около 15% от мъжете,но все пак моветели да ме посъветвате с какво мога да ги мажа за да се махнат,някаде четох за "Смрадлика" но незнам??? моля помогнете ако можете,благодаря предварително!

admin
Администратор
# Дата: 8 сеп 2009 09:07
Отговор 


Здравей jonito, в твоя случай най-компетентно мнение би изказал лекарят ти, поради това, че те е прегледал и е могъл да се запознае с проблема. Няма място за притеснение, но не те съветваме да предприемаш нищо без лекарско знание.

Bogdan Chapkanov
Участник
# Дата: 30 сеп 2009 20:51
Отговор 


Zdraveite na 16 godini sam.Moq problem e sledniq predi 2,3 sedmici pravih sex sas prezervativ no beshe tamno i ne usetih da se kasa no ima i takava veroqtnost na drugiq den mi se poqviha mnogo gadni obrivi do slabinite pridrojeni sas ubiistfen sarbej otna4alo me sarbe6e i glavi4kata na chlena no predi malko kato se kapeh i vidqh 4e imam mnogo gadna rani4ka to4no na dup4icata deto se pikae mnogo sam pritesnen ne sam hodil na lekar

admin
Администратор
# Дата: 1 окт 2009 09:01
Отговор 


Здравей Bogdan Chapkanov, наложително е в най-кратък срок да се обърнеш към специаист / уролог или кожен / за да те прегледа и да ти назначи съответното лечение. Желателно е да не използваш тоалетен сапун при къпане. Освен това трябва да спреш и сексуалните контакти до посещението при лекаря.

Bogdan Chapkanov
Участник
# Дата: 1 окт 2009 14:59
Отговор 


Благодаря страх ме да отида на лекар да не е някакав спин или от вида на сифилис болест...

admin
Администратор
# Дата: 2 окт 2009 08:52
Отговор 


Здравей Bogdan Chapkanov, надживей страха и отиди на лекар. Здравето е по-важно.

Bogdan Chapkanov
Участник
# Дата: 2 окт 2009 23:06
Отговор 


bqh pri li4nata si lekarka tq kato me vidq mi ispisa edin mehlem

Bogdan Chapkanov
Участник
# Дата: 3 окт 2009 20:48
Отговор 


чета из разни сайтове тук и мойта болест май е Заразен молуск това предизвиква ли смърт ?

admin
Администратор
# Дата: 5 окт 2009 09:56
Отговор 


Здравей Bogdan Chapkanov,при правилното лечение няма от какво да се притесняваш. Все пак е желателно да отидеш при специалист.

Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.
 

PHP forum software miniBB™ © 2001-2024