Общински здравен център - Шумен

- Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / КОНТРАЦЕПЦИЯ / ескапел след цикал
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Автор Съобщение
Анонимен
# Дата: 17 дек 2016 16:50
Отговор 

Здравейте,бих искала да ви попитам след приема на ескапел нормално ли е кървенето и какво означава това кървене всъщност.Ходих на доктор и няма нищо даже в момента съм в овулация ..на време ли трябва да ми дойде..при положение че 1седмица кървя след хапчето.И пречи ли това че кървя и съм в овулация.моля ви за отговор

admin
Администратор
# Дата: 21 дек 2016 16:29
Отговор 

Здравей Анонимен, не се притеснявай след приема на Ескапел си получила т.нар. междинно кървене, което не е задължителни, но се приема за цикъл независимо как протича. Следващият обикновено е около датата на това кървене или с няколко дни закъснение. Реакциите са индивидуални и не винаги могат да се предвидят.

объркана
# Дата: 2 фев 2017 20:02
Отговор 

Здравейте! Стана гаф и при мен,два часа след него пих Ескапел,цикъла го очаквах на деня на акта,но се забави с ден...Дойде ми на следващия ден,обилно и а леки болежки,за мен нормално....но ме притеснява ужасно гадене и виене на свят...би ли могло това да е странична реакция или да де притеснявам от бременност...благодаря!

admin
Администратор
# Дата: 6 фев 2017 11:19
Отговор 

Здравей объркана, не се притеснявай след като си взела мерки навреме всичко ще е наред. Тъй като хапчето е високо дозиран хормонален препарат реакциите след неговия прием понякога са индивидуални и не могат да се предвидят. За собствено успокоение можеш 14 дни след акта да си направиш тест.

Анонимна
# Дата: 14 мар 2017 12:57
Отговор 

Здравейте! Искам да попитам дали е възможно 14 дни след приема на Ескапел да не спирам да кървя? За първи път ми се наложи да го пия и се притеснявам много. Благодаря предварително.

admin
Администратор
# Дата: 15 мар 2017 10:13
Отговор 

Здравей Анонимна, не се притеснявай. За съжаление реакциите след приема на Ескапел са индивидуални и не винаги могат да се предвидят. Можеш да започнеш прием на високи дози вит. "С" х 1000 мг. дневно и калциеви препарати. Ако обаче е обилно кървенето от началото до сега е желателно да се консултираш със специалист АГ.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.

bulletin board software miniBB™ © 2001-2017