Общински здравен център - Шумен

 
 - Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / КОНТРАЦЕПЦИЯ / bolki v korema
Автор Съобщение
didka
# Дата: 17 мар 2014 00:17
Отговор 


Predi 2 meseca posledno pravih seks no prekusnaxme predi toi da svurshi.Ne sum si pravila test no mi idwa na vreme nqmam nikakvi simptomi za bremennost samo chesto me boli korema(naprimer kakto ako ne sum qla) a chetox che pri bremennost ima bolki v korema no nisko dolu a moite ne sa tam .Na kakvo se dulji tova

admin
Администратор
# Дата: 19 мар 2014 13:18
Отговор 


Здравей didka, не се притеснявай най-вероятно болката ти е гастритна, поне както я описваш и не се дължи на друго. Ако не мине до няколко дни се консултирай със специалист.

didka
# Дата: 17 апр 2014 23:30
Отговор 


Оказа се че е нарушена перисталтика лекарката ми предписа едни капки за се нормализира , но да попитам нормално ли е да ми се подува корема , почти по всяко време си къркори и ме наболява рядко е но се получава от събота пия капките и започна мн рядко да ме боли корема и рядко издава звуци :D но все още ми е подут .

didka
# Дата: 17 апр 2014 23:32
Отговор 


Тези симптоми може ли да са свързани с перисталтиката или е нещо друго

didka
# Дата: 22 апр 2014 00:26
Отговор 


Moje li otgovor

admin
Администратор
# Дата: 24 апр 2014 10:37
Отговор 


Здравей didka, не се притеснявай. Всички симптоми са свързани с перисталтиката ти и е нормално да ги има. След проведено лечение нещата обикновено се нормализират и при теб би трябвало да стане така. Успех!

мария
# Дата: 25 апр 2014 15:13
Отговор 


Здравейте на 26 февруари правих секс без презерватив не е свършвал в мен! Четох доста за предяекулационната течност и се бях наплашила, че може да е станало нещо.. закъсня ми 1 седмица казаха, че е нормално след 1вия път но все пак направих тест беше отрицателен и на другия ден ми дойде явно е било от притеснение, но цикъла беше слаб и за това направих втори тест преди 2 седмици не видях 2 чертичка, но все пак ми е странно .. този месец пак ми дойде цикъла беше точен на 17ти беше обилен, но корема ме боли след секс или без причина .. гърдите ми бяха подути седмица преди цикъла, той свърши преди два дни и сякаш нарастват още повече .. та въпроса ми е има ли вероятност да съм бременна ? да е цветна или нещо такова много съм объркана и уплашена ще съм благодарна ако ми помогнете ..

admin
Администратор
# Дата: 28 апр 2014 11:20
Отговор 


Здравей мария, не се притеснявай, нормално е след започване на активен полов живот да настъпят промени в цикъла, които обикновено след 1-2 месеца се коригират. След като си имала вече два цикъла и тестовете ти са отрицателни всичко е наред и не си бременна.

мария
# Дата: 28 апр 2014 20:09
Отговор 


а вените по гърдите и това, че не спадат пак ли да приемам за нормално ? до сега не се е случвало,но все пак ...

admin
Администратор
# Дата: 29 апр 2014 14:00
Отговор 


Здравей мария, не се притеснявай, нормално е, всичко е на хормонална основа. До 1-2 месеца нещата ще се нормализират.

мария
# Дата: 30 апр 2014 22:16
Отговор 


Благодаря за мнението :) всеки ми казва, че не е възможна бременност, но тези гърди ме притесняват, дано да няма нищо ...

admin
Администратор
# Дата: 23 юни 2014 11:05
Отговор 


Здравей мария, не се притеснявай всичко ще е ок!

Притеснена
# Дата: 12 яну 2015 22:16
Отговор 


Здравей админ, незнам темата дали е за тук, носе притеснявам от това че понякога като правим секс с мъжа ми изпитвал рязка болка в десния яйчник незнам дали е от рязкото проникване или има друг проблем моля за помощ. Благодаря.

admin
Администратор
# Дата: 26 яну 2015 16:35
Отговор 


Здравей Притеснена, не се притеснявай, опитайте по внимателно проникване и ако отново имаш дискомфорт се консултирай и със специалист. По принцип се случва и не мисля, че е нещо обезпокоително!

Simona15
# Дата: 25 сеп 2015 16:53
Отговор 


Zdraveite,predi poveche ot mesec pravix seks ,cikula mi doide navreme ,no imam bolki v niskata chast na korema.Trqbva li da se pritesnqvam?

admin
Администратор
# Дата: 29 сеп 2015 14:45
Отговор 


Здравей Simona15, след като ти е дошъл цикъла на време и е бил нормален, няма от какво да се притесняваш. Болките ти в корема не са свързани с твоите опасения и причината е друга - настинка, студени крака примерно или др., ако продължат по-дълго можеш да се консултираш със специалист.

Simona15
# Дата: 30 сеп 2015 16:34
Отговор 


A vednuj veche kato mi e doshul cikula sled kato sum pravila seks,ako sledvashtata menstruaciq zakusnee ima li veroqtnost ot bremennost?

admin
Администратор
# Дата: 1 окт 2015 09:46
Отговор 


Здравей Simona15, ако е бил нормален и не е закъснял не трябва да се притесняваш. Причина за закъснение на цикъл не винаги е бременност т.е. не е определящо. За собствено успокоение можеш 15 дни след последния акт да направиш тест. Споко!

Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.
 

forum software miniBB™ © 2001-2024