Общински здравен център - Шумен

 
 - Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / КОНТРАЦЕПЦИЯ / Ескапел МОЛЯ ПОМОЩ
Автор Съобщение
tonittta
# Дата: 1 сеп 2014 01:24
Отговор 


С приятеля ми правихме секс на 24-ти, но след като свърши видяхме, че е скъсан презерватива. Пих Ескапел 30 минути след фала. Нямах никакви странични ефекти. Цикълът ми свърши на предната вечер преди случилото се , а и четох, че ако не съм в овулация няма филм да стане каквото и да било. На 7-мия ден след приема получих кафеникаво течение, което продължава вече 3 дни..(четох, че е междинно , и цикъла тр да ми дойде след това) Проблемно ли е? Имам ли повод за притеснение? :/

admin
Администратор
# Дата: 1 сеп 2014 10:42
Отговор 


Здравей tonittta, не се притеснявай взела си мерки навреме. След приема на Ескапел си получила наистина т.нар. междинно кървене, което се приема за цикъл независима как протича. Обикновено следващият е около датата на това кървене, а не когато го очакваш, но може и тогава да се появи. По принцип реакциите са индивидуални и не винаги могат да се предвидят.

tonittta
# Дата: 12 сеп 2014 20:54
Отговор 


още не ми е дошло(миналия месец ми дойде на 18-ти) и си го чакам. Но пък се появи по-течно прозрачно течение; и вече жълтенее. Това някакъв признак ли е ;/ че ще ми дойде? :( или.. какво да мисля/

admin
Администратор
# Дата: 15 сеп 2014 10:26
Отговор 


Здравей tonittta, не се притеснявай, след като миналият месец си имала кървене на 18 и този ще е пак около 18 или с няколко дни закъснение. По принцип преди цикъл се засилва вагиналното кървене и може да промени леко цвета си. Мисля, че просто трябва да се успокоиш и да чакаш. Успех!

Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.
 

forum software miniBB™ © 2001-2017