Общински здравен център - Шумен

 
 - Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / КОНТРАЦЕПЦИЯ / Опъпчване след Ескапел
Автор Съобщение
antonia_bla
# Дата: 29 мар 2015 11:42
Отговор 


Приех Ескапел за 2-ри път преди месец и половина, оттогава лицето ми е обринато и не се изчиства. Нормално ли е да е от това, какво да правя? Към кого да се обърна? Или да изччакам да ми се възстановят хормоните и всичко ;/

admin
Администратор
# Дата: 1 апр 2015 11:59
Отговор 


Здравей antonia_bla, тъй като Ескапел е високо дозиран хормонален препарат, а и при теб интервалът между приемите не е голям се е стигнало до този обрив. Просто реакциите понякога са индивидуални и не могат да се предвидят. Можеш да се консултираш с дерматолог за по-бързо изчистване на лицето.

Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.
 

discussion forum software miniBB™ © 2001-2017