Общински здравен център - Шумен

 
 - Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / КОНТРАЦЕПЦИЯ / Ескапел
<< . 1 . 2 .
Автор Съобщение
Анонимен
# Дата: 4 окт 2018 23:51
Отговор 


Здравейте ,вчера взех това хапче имам гадни болки ниско в корема.Надявам се скоро да спре болката ,но усещам специфична миризма от влагалището никъде не го пише за страничен ефект нормално ли е?12 часа след като го бях изпила повърнах беше ми лошо даже ме втресе да се чуди човек защо му се случва това.Бшсгодаря за отгоовра

admin
Администратор
# Дата: 9 окт 2018 09:18
Отговор 


Здравей Анонимен, не се притеснявай, просто реакциите са индивидуални и не винаги могат да се предвидят. Все пак хапчето е хормонално и е възможно да имаш тези симптоми. Ако е от него до няколко дни би трябвало да изчезне "специфичната миризма от влагалището", както пишеш, ако не се случи е препоръчително да се консултираш със специалист и най-вероятно причината е друга.

<< . 1 . 2 .
Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.
 

free forum software miniBB™ © 2001-2018