Общински здравен център - Шумен

 
 - Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / КОНТРАЦЕПЦИЯ / protivaza4aty4ni i karvene
Автор Съобщение
Iliana
Участник
# Дата: 21 яну 2011 08:33
Отговор 


Проблемът ми е следния!След края на последната ми менструация-31.12.2010 и започване на поредната опаковка Ясмин(пия гги от 5 месеца) прокървих на 09.01.2011 след едно рпопуснато хапче!Притеснителното е 4е кървенето продължава и до днес-21.01.2011!Не е силно кръвотечение но не е и кафеникаво зацапване!От 2 дена съм спряла приема на противоза4атъчни,но цикъла продължава.незнам какво да правя,кога да чакам следващата си менструация,да пия ли някакви хапчета за спиране!

admin
Администратор
# Дата: 21 яну 2011 10:27
Отговор 


Здравей Iliana, не се притеснявай понякога се случва. След като си спряла таблетите е нормално да прокървиш и просто са се слели двете кървения от пропуснатото хапче и от спреният прием. Ако кървенето продължи по-дълго от нормалният ти цикъл се обърни към специалист.Можеш да приемаш вит. С в по-високи дози или калциеви препарати.

bonbon4eto91
Участник
# Дата: 26 фев 2011 12:54
Отговор 


Здравейте,моят проблем е следният:този месец ми закаснява вече 10дни (трябваше да ми дойде на 16.02,а днес вече е 26.02) ,направих си вече 2 пъти тест и беше отрицателен и никога до сега не ми беше закъснявяло толкова много време,а и вях болна и пих и антибиотици.Бихте ли ме посъветвали какво да правя?

admin
Администратор
# Дата: 28 фев 2011 08:52
Отговор 


Здравей bonbon4eto91, не се притеснявай някои лекарства причиняват закъснение на цикъла. Единият вариант е да изчакаш още малко / 3-4 дни /, а другият е да се консултираш със специалист и ако се налага да ти се изпишат лекарства за предизвикване на цикъла.

Анонимен
# Дата: 28 фев 2011 14:23
Отговор 


Благодаря Ви много !

bonbon4eto91
Участник
# Дата: 1 мар 2011 15:42
Отговор 


Много ви благодаря 4е ми отговорихте и наистина няма от какво да се притеснявам понеже ми дойде

Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.
 

simple bulletin board miniBB™ © 2001-2024