Общински здравен център - Шумен

 
 - Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / КОНТРАЦЕПЦИЯ / polq pomognete mi otgovorete mi
Автор Съобщение
girl_girl
Участник
# Дата: 28 мар 2011 16:24
Отговор 


zdraveytee ! Vecee ako ne popitam nqkogo ste otkaca umstveno...
Pravihme seks s priyatelq si na 08.03 bez prezervativ.. no toy ne se izpusna v men... toest shtom spermite ne sa vitre v moq organizim nemoga da zabremeneya... ot tazi data nasam stava 20 dni kakto go napravihme i az ako sim bremenna bi trqbvaloo da ima nqkakvi priznaci koito sim chela za bremennostta v internet. Nqmam gi..
Mesecniqt mi cikil doide na 03.03 i trqbvase da doise sega na 04/05.04 vinagi si idva redovnoo s 1-2 dena zakisnenie... obache dneska sme 28.03 i mi e doslo.. v momenta sim nerazpolojena.. Za mesec mart dva piti mi doide.. MOJE LI DA SIM BREMENNA ? molqq otgovorete mi..

girl_girl
Участник
# Дата: 28 мар 2011 16:26
Отговор 


Molq vi otgovorete mi ? mislq che ako bqh bremenna vece 20-dni stava kakto pravihme seks.. bitrqbvalo da ima nqkakvi priznaci.. a tova che mi e doslo cikala dva piti za mesec mart oznacavali che sim bremenna ?
:(((

girl_girl
Участник
# Дата: 28 мар 2011 16:54 - Променено от: girl_girl
Отговор 


chuvala sim che sled okolo 8 dnii sled polov akt se polucava nesto kato leko kirvene v kafqv cvat... no pri mene vecee sa mo
nali 20 dnii i nqmah nikakvo takova kirvene. Samo che snosti mi doide cikala za vtori pit , dneska bese malko po silen a sega otslabna kirveneto... DALI SIM bremenna..Priyatelqt mi kaza 4e ne e svirshil v men.. i to dokato go pravihme imase samo nakolko vkarvaniq i to mnogokratni... MOJE LI da sim bremenna.. ? molq otgovorete mi..
ot mnogo mislene po tozi vipros ste otkaca.. strah me e mnogo i ot kakto sme go pravilii vse za tova mislq pochernq mi jivota :(

admin
Администратор
# Дата: 29 мар 2011 09:20
Отговор 


Здравей girl_girl, не се притеснявай. След като ти е дошъл цикъла няма как да си бременна. А това, че е два пъти в един месец е нормално, защото е в началото и в края на месеца. Успокой се, от притеснение също може да ти подрани или закъснее цикъла.

girl_girl
Участник
# Дата: 29 мар 2011 14:18
Отговор 


Blagodarqq vi che mi otgovorihtee :)) mnogooo

Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.
 

forum script miniBB™ © 2001-2024