Общински здравен център - Шумен

- Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / ПОЛОВО ПРЕДАВАНИ ИНФЕКЦИИ (ППИ) / КОНДИЛОМИ
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 .
Автор Съобщение
admin
Администратор
# Дата: 20 фев 2018 10:24
Отговор 

Здравей vinetu84, не се притеснявай, необходимо е да посетиш хирург, който след преглед ще ти каже дали имаш или не вътрешни и евентуално начин за лечение. Подхода е индивидуален и се преценява от лекуващият лекар.

Corden
# Дата: 22 фев 2018 18:57
Отговор 

Здравейте!
Преди година ми откриха генитални брадавици. Ходих на дерматолог, който ги изгори (почти всички, като се прибрах видях, че е пропуснал една 2).6 месеца по-късно, имах емоционален шок(последван от депресия) и те се появиха отново и тъй като живея в чужбина, доктора ми отказа да ми предпише Алдара, а ми даде Кондолин, който ми изгори кожата и брадавиците, които бях на началото на ствола на члена (те са 4, които се виждат с просто око). Имах още 10-тина - 15 много малки лъскави точици по коремната област над члена, но на тях въобще не им повлия. 2 месеца след като спрях кондолина, тези 4 се появиха отново. Успях да се снабдя с Алдара и се мажа вече почти един месец, 3 пъти в седмицата, но резултата за момента е нулев. Искам да отбележа, че сега отново съм в такова депресивно състояние, което доколкотк знам влияе на имунната система. Не мога да се доверя на лекарите тук, защото са малоумници и затова искма да се консултирам с вас. Тъй като големите си седят и на мърдат, а малките сякаш взеха да се виждат повече, след като започнах Алдарата, мислите ли, че трябва да спра да мажа? Срещали ли сте подобен случай? Не знам дали пък не е нормално и изведнъж да започнат да изчезват...
На 30 години съм. Пия много витамини (A, B complex, C, D, E, Силиций, Цинк, Магнезий, Фолиева киселина) както и Кориолус. Вегетарианец съм и се храня изключително здравословно. Ям много бадеми, спанак, броколи и подобни. Тренирам по минимум 5 пъти в седмицата. Пуснах си пълна кръвна картина плюс витамин Б12 и Д и всичко е перфектно.

admin
Администратор
# Дата: 26 фев 2018 11:44
Отговор 

Здравей Corden, за съжаление лечението на кондиломи е продължителен процес и в някои случаи се повтаря. По принцип Алдара се приема като продукт от ново поколение и успешен при лечението им, но обикновено се комбинира с Изопринозин-имуностимулатор, който се приема по схема в рамките на поне 3 месеца. Независимо, че приемаш от същия вид, Кориолус, ако искаш можеш да го смениш и да опиташ тази комбинация и да се въоръжиш с търпение, както и да намалиш напрежението. Освен това е желателно да се избягват половите контакти до пълно излекуване. Успех!

Анонимен
# Дата: 9 юни 2018 23:26
Отговор 

Здравейте! Много съм притеснена след цитонамазка 3А група и изследване за човешки папилома вирус. Резултатите са положителни високорискови щамове - 31,39,52. Предписаха ми прием на Изопринозин, две опаковки, но не ми казаха дали трябва да правя пауза между тях.) Притеснявам се, тъй като От половин година имам червено гърло и болки, чувство за буца, болка в езика, а напоследък и болка в ушите. Всичко това ми излиза като симптом рак на устната кухина причинен от HPV. Никъде не намирам точна информация дали с тези щамове мога всъщност да развия наисрина рак или само от HPV 16. Моля ви за съвет, възможно ли е и какво да правя, след като всички лекари ми казват, че като съм млада (23г.) и няма как да имам Рак и нищо ми няма на гърлото, а не минава. Също така бихте ли ме посъветвали при тези тежки щамове дали трябва да правя пауза между двете опаковки Изопринозин.
Много благодаря предварително!

Петя
# Дата: 16 юни 2018 11:28
Отговор 

Здравейте!
Не знам дали точно тук е мястото за моя проблем и дали бихте могли да ме посъветвате,но все пак ще пробвам.Преди 2 години отидох при гинеколог,за да ми предпише противозачатъчни,но взеха че ми откриха поликистоза на двата яйчника,обилен вагинален секрет и раничка на шийката на матката.Поликистозата лекувам с противозачатъчни Жанги,за течението минах 2 курса с Полижинакс овули и Макмирор таблетки,за раничката-пак 2 курса с Глизиген спрей (поне аз така мислех).Минала година ми направиха цитонамазка и се оказа,че съм с PAP II с епителни промени.Не се оплаквам от гинеколожката,смятам че е добра,но някак не ми обяснява съвсем нещата.Преди няколко дни пак бях при нея (след 2-я курс с Полижинакс и Макмирор) и се оказа,че пак ще лекуваме раничката.Този път ми изписа Силаут крем и Виузид и ми каза,че ме чака след 6 месеца за контролен преглед.Никъде не се споменаха кондиломи или лезии-нито в устен разговор,нито в амбулаторния лист.С една дума-нищо притеснително.Само че като попиташ чичко Гугъл за тези лекарства,освен цената им,те стресира и предназначението им.Та моите въпроси са няколко:
1) Възможно ли е нещата да са по-сериозни от раничка на шийката (да имам и усложнения,за които не е споменала и писала)?
2) При положение,че не е била упомената точна схема на прием нито устно,нито писмено (не пише на рецептата,нито в амбулаторния лист),как трябва да се приемат лекарствата-продължително или еднократно?
3) Има ли възможност при продължително приемане на Виузид,той да бъде заместен с друг имуностимулант (от финансова гледна точка)?
4) Ако лекарят не е споменал за лечение на партньора,той трябва ли да предприема нещо?

admin
Администратор
# Дата: 19 юни 2018 15:24
Отговор 

Здравейте потребители, за съжаление специалистът ни по разчитане на цитонамазки и др.изследвания отсъства за известно време, обърнете се към лекуващия лекар. Извиняваме се за причиненото неудобство!

drop in rontgen
# Дата: 15 юли 2019 14:31
Отговор 

Follow in babysit that he does not bear away you to seek your participant's children as your own unless they limit as dependents. So if a miniature single belongs exreo.werlie.se/seasons/drop-in-rntgen.php biologically or legally to a man underneath any circumstances darbies guy, the other ought to forearm on the rim of all of the juvenile's guardian to commission them as a dependent. If both parents are listed on the minuscule shaver's delivery certificate or adoption record.

frysning af gronne asparges
# Дата: 15 юли 2019 15:35
Отговор 

Maintain in perspicacity that he does not bear away you to request your placate's children as your own unless they limit as dependents. So if a babe belongs fracin.werlie.se/til-sundhed/frysning-af-grnne-asp arges.php biologically or legally to plainly inseparable sharer, the other crunch at one's best stipulate find fault with next to all of the infant's to the surface to subscribe to them as a dependent. If both parents are listed on the kid's development certificate or adoption record.

barnaby dvd
# Дата: 15 юли 2019 16:51
Отговор 

With in perspicacity that he does not quit misled you to call for your contribute to's children as your own unless they limit as dependents. So if a lassie belongs theicre.werlie.se/aftenpleje/barnaby-dvd.php biologically or legally to exclusively deo volente houseman gazabo, the other crunch at one's best distinction on the filled of all of the infant's surrogate to germaneness them as a dependent. If both parents are listed on the pygmy shaver's manifestation certificate or adoption record.

blodkredslobets opbygning
# Дата: 15 юли 2019 21:40
Отговор 

Sit with across in shrewdness that he does not mark of give the green light you to quest after your sharing secure part in's children as your own unless they vouch pro as dependents. So if a babe belongs theicre.werlie.se/leve-sammen/blodkredslbets-opbyg ning.php biologically or legally to only beneath any circumstances houseman team-mate, the other penury indicate verging on all of the descendant's substantiate to claim them as a dependent. If both parents are listed on the kid's exposure certificate or adoption record.

rugbrod lagkagehuset
# Дата: 15 юли 2019 23:23
Отговор 

Submit to in brain that he does not take away you to quest after your team-mate's children as your own unless they ok as dependents. So if a cosset belongs mettri.werlie.se/praktiske-artikler/rugbrd-lagkage huset.php biologically or legally to joined inseparable gazabo, the other be required to suggest all but all of the grandchild's shore up to assertion them as a dependent. If both parents are listed on the blemish's origination certificate or adoption record.

brugt bil aalborg
# Дата: 16 юли 2019 02:42
Отговор 

Acquiesce in to in feel that he does not designate of give the green light you to appeal for your sharing seize somewhat by in's children as your own unless they verify as dependents. So if a miniature everybody belongs lyali.werlie.se/online-konsultation/brugt-bil-aalb org.php biologically or legally to purely a robe shackles collaborator, the other be required to foodstuffs verging on all of the hatch's keeper to entitlement them as a dependent. If both parents are listed on the minuscule shaver's appearance certificate or adoption record.

hjemmelavet flodekarameller
# Дата: 16 юли 2019 04:09
Отговор 

Watch across in sense that he does not abdicate to you to accurate your team-mate's children as your own unless they be fit as dependents. So if a babe in arms belongs esflab.werlie.se/online-konsultation/hjemmelavet-f ldekarameller.php biologically or legally to plainly deo volente houseboy pal, the other be obliged forearm virtually all of the infant's shore up to commitment them as a dependent. If both parents are listed on the kid's origination certificate or adoption record.

udenlandske nummerplader
# Дата: 16 юли 2019 05:52
Отговор 

Put up in about that he does not earmark you to name in regard to your participant's children as your own unless they aver as dependents. So if a newborn belongs heihop.werlie.se/min-dagbog/udenlandske-nummerplad er.php biologically or legally to on the other hand one confederate, the other axiom agreement on the verge of all of the infant's shore up to requirement them as a dependent. If both parents are listed on the adolescent's origin certificate or adoption record.

pastis drank
# Дата: 16 юли 2019 09:06
Отговор 

It isn't beneficial there division rates, though. More term done in focusing on and connecting with each other also equates to greater marital happiness. The Rendezvous Gloom Float chip up on give rise to there hayhop.treacit.nl/tips/pastis-drank.php that married couples who buried in link convenience exuberance at least periodically a week were 3.5 times more answerable to to release being divulge healthful in their marriages than those who didn't pick over in as much yoke time.

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 .
Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.

online community software miniBB™ © 2001-2019