Общински здравен център - Шумен

 
 - Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / ПОЛОВО ПРЕДАВАНИ ИНФЕКЦИИ (ППИ) / Molq otgovorete mi
Автор Съобщение
piseto0o0o
Участник
# Дата: 4 юни 2011 15:52
Отговор 


1.Zdraveyte ! Iskam da vi popitam neshtoo..
Predi [21] dena napravihme neshto kato SeX s priyatelq mi...
Obache az sim sigurna che nqmase [sperma] i dori toy ne mi go vkara...no go pravihme bez prezervativ... :X
Taa viprosa mi e moje li da e stanalo neshtoo... moje li da sim bremenna ??? :(:(:( 2.mnogo me e strah postoyanno si mislq za tova dali e stanalo neshtoo... mislq si vse za nay losoto ako sim bremenna kakvo moje da stane oste sam na 15 ,,, postoyanno si mislq za tova i mi stava loso kato si pomislq ako e stanalo neshtoo...
Nqkoi hora kazvat che ot misleneto che sim bremenna ot straha koito prejivqvam mojelo da se sluci, taka che naistina da zabremeneya ot tozi strahh,,, neznam kolko e vqrno i zatova resih da vi popitam vizmojno li e ?
3. Ot zakisnenieto na menistruaciyata moje li da sim bremenna,, ?
oste ne mi e dosil mesecniyat cikil.. tezi dni trqbva da mi doide..
imalo e i cvetna bremennnost ako mi doide cikala moje li da e takova ?
nqmam nikakvi priznaci .. povristane nsh dr..
ponqkoga imam malko temperatura may stava mi toplo no moje da e ot vremettoo... molq otgovorete mi..

admin
Администратор
# Дата: 7 юни 2011 09:37
Отговор 


Здравей piseto0o0o, не се притеснявай след като не е имало макар и кратък полов акт няма от къде да забременееш. Това зацапване показва, че скоро ще ти дойде цикъла, както и всичко по-горе описани симптоми. Успокой се и нещата ще си дойдат на място и ако искаш можеш 10 дни след акта да си направиш тест за бременност.

Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.
 

easy forum software miniBB™ © 2001-2024