Общински здравен център - Шумен

 
 - Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / ПОЛОВО ПРЕДАВАНИ ИНФЕКЦИИ (ППИ) / Проблем!
Автор Съобщение
Girl
# Дата: 19 апр 2009 23:44
Отговор 


Здравейте, имам проблем! Преди няколко дни получих сърбеж по срамните устни! Появи се и по-обилно бяло течение. Помислих, че е заради цикъла, но той не дойде на време (а по принцип е точен) и днес забелязах, че имам ранички по срамните устни, от които има слабо, почти незабележимо кръвотечение. Каква може да е причината за това? Правя секс с постоянен партньор и винаги с презерватив!

admin
Администратор
# Дата: 21 апр 2009 09:01
Отговор 


Здравей Girl, задължително е да посетиш гинеколог.

strah
# Дата: 16 май 2010 20:14
Отговор 


zdraveite iskam da popitam pravihme sex s priqtelkata mi sled kato stana biluta priqtelkata mi vzel eskapelle sled 7-8-9 chasa nqkade ima li veruqtno da zabremene molq vi pishete pls

admin
Администратор
# Дата: 17 май 2010 09:34
Отговор 


Здравей strah, не се притеснявай, ако Ескапел се приеме до 12 час след акта има надеждност 96%.

zlatka
Участник
# Дата: 11 яну 2011 16:27
Отговор 


Zdraveite az sam momiche na 17 godini i mesec noemvri mi doide na 30 mesechniq cikal.MESec dekemvri cikala mi doide na 3,okolo 20 zapochna da mi teche krav pak katy cikal samo che po malko i s nqkakv tamno kafqv cvqt...sega sme 11 qnuari i o6te ne mi e do6al cikala za6to pravix tes za bremennost no e otricatelen..Za6to stava taka i normalno li e ??????? molq odgovorete mi

admin
Администратор
# Дата: 12 яну 2011 14:07
Отговор 


Здравей zlatka, малко неясно обесняваш датите. Ако си имала цикъл последно на 20 декември, сега трябва да е около 20 януари. В предвид факта, че все още сме 12.01. не виждам нищо притеснително.

Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.
 

online community software miniBB™ © 2001-2024