Общински здравен център - Шумен

 
 - Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / ПОЛОВО ПРЕДАВАНИ ИНФЕКЦИИ (ППИ) / Възпаление на яйчниците и маточната шийка
Автор Съобщение
Angel4eTo
Участник
# Дата: 12 май 2009 18:40 - Променено от: Angel4eTo
Отговор 


здравейте,вчера бях за първи път на гинеколог,досега не ми се беше налагало да ходя,защото не водех полов живот и просто за профилактика отидох.За мое разочарование ми казаха няколко лоши неща,които наистина ме разтревожиха.Първо имам възпаление на яйчниците и шийката на матката(салпингит и оофорит),обилно бяло течение и второ лекарят ми каза че матката ми е обърната по рождение.Правиха ми изследвания за хламидия,но резултатите още не са готови.Много ме е страх незнам нищо за тези работи,дали може да ми стане нещо и обърнатата матка лошо ли е за една жена,пречи ли на зачеването. Моля ви пишете в голяма параноя съм :(

admin
Администратор
# Дата: 13 май 2009 09:24
Отговор 


Здравей Angel4eTo, не се притеснявай. Възпалението със съответните лекарства се лекува напълно.
По отношение на матката - не е казано, че няма да имаш деца, просто е възможно самото зачеване да стане по трудно, но всичко е индивидуално.

ТИТИ
# Дата: 10 авг 2009 15:02
Отговор 


МИЛИЧКА НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ!АЗ СЪМ СЪЩО С ОБЪРНАТА МАТКА,НО НЕ СЪМ ИМАЛА ПРОБЛЕМИ СЪС ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ,ИМАМ СИН НА 23 И ДЪЩЕРЯ НА 20.

samomig
Участник
# Дата: 13 дек 2009 22:47
Отговор 


Zdraveite, na raba sam na nervan kriza iskam da popitam normalno li e da mi doide na 18 stiq den cikalat mi da varvi 9 dni sega mi svar6i no pri polov kontatk prokarvqvam pak

admin
Администратор
# Дата: 14 дек 2009 09:01
Отговор 


Здравей samomig, най-вероятно причината е хормонална и ако до сега не си имала такива проблеми е желателно да се обърнеш към специалист. Причината да имаш кървене след акта може и да е друга.

Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.
 

forum software miniBB™ © 2001-2024