Общински здравен център - Шумен

- Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / ПОЛОВО ПРЕДАВАНИ ИНФЕКЦИИ (ППИ) / Разчитане на цитонамазка
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 .
Автор Съобщение
FinanceNews
# Дата: 3 сеп 2018 10:03
Отговор 

Mark Zuckerberg maybe interested in Viuly crypto currency. Viuly сrypto currency can be integrated into Facebook.

мая
# Дата: 3 сеп 2018 16:23
Отговор 

Атипични резервни и метапластични клетки в канала при порцио и канал с обилно левкоцити, кокова и Дьо флора.

Ина
Отговор 

Здравейте, много ще съм Ви благодарна, ако разчетете и моите резултати от цитонамазка! Предимно интермедиерни плоски епителни клетки с плеоморфност на ядрата сред масово(+++) левкоцити и обилно бактерии - коки (+++). PAP II. Изразен цервико вагинит. Благодаря Ви предварително!

мая недева
Отговор 

Атипични резервни и метапластични клетки в канала при порцио и канал с обилно левкоцити, кокова и Дьо флора.

Ina Ivanova
Участник
# Дата: 3 сеп 2018 16:38
Отговор 

Здравейте, много ще съм Ви благодарна, ако разчетете и моите резултати от цитонамазка! Предимно интермедиерни плоски епителни клетки с плеоморфност на ядрата сред масово(+++) левкоцити и обилно бактерии - коки (+++). PAP II. Изразен цервико вагинит. Благодаря Ви предварително!

Снежа
# Дата: 6 сеп 2018 13:38
Отговор 

Здравейте! Аз също ще бъда благодарна ако погледнете и мойте резолтата за който съм много притеснена!
PAP 3A
1-Не - неопластични находки
-реактивни клетъчни промени свързани с:
*възпаление (включва типично възпаляване)
2-Абнормални епителни клетки
-Плоски епителни клетки

Атипични сквамозни клетки

-

Снежа
# Дата: 6 сеп 2018 13:42
Отговор 

Без да може да се изключи висостепенна плослоепителна лезея HSIL (ASC-H)

яна
# Дата: 8 сеп 2018 10:24
Отговор 

Здравейте искам да разчетете и моята цитонамазка pvcu отрицателна || CC |||a b ascus изразена възпалителна реакция

Jha-jha-Unuby
# Дата: 16 сеп 2018 07:51
Отговор 

хай!

Собираюсь вырастить скромный кустик для себя
Посоветуйте какой-то магазин онлайн, где можно купить семена канабиса для выращивания с доставкой?

Jha-jha-Unuby
# Дата: 16 сеп 2018 08:44
Отговор 

приветствую

Планирую вырастить маленький куст для для персональных целей
Знаете какой-то интернет-магазин, где можно заказать семки конопли для выращивания безопасно?

Jha-jha-Unuby
# Дата: 16 сеп 2018 09:42
Отговор 

приветствую

Планирую вырастить ароматный кустик для личного исользования
Подскажите какой-нибудь онлайн-магазин, на котором можно купить семечки канабиса для выращивания с доставкой?

Jha-jha-Unuby
# Дата: 16 сеп 2018 10:09
Отговор 

всем привет

Хочу вырастить небольшой куст для для персональных целей
Знаете какой-нибудь сайт, на котором можно заказать семена канабиса для выращивания с доставкой?

Кристина
# Дата: 20 сеп 2018 15:41
Отговор 

Здравейте, резултатите от цитонамазката ми са:
ПАП 3гр
ASC.US умерена възпалителна реакция

Заедно с цитонамазката ми беше направена и микробиология, като резултатати от нея бяха, че не са открити патогенни микроорганизми. Защо на микробиологията не излиза възпаление, а на цитонамазката излиза?
Имам ли основание за притеснение, благодаря ви предварително!

Anonimen777
# Дата: 21 сеп 2018 09:07
Отговор 

Здравейте,

моля ви да разчетете и резултата от моята цитонамазка:

Суперфициални плоски епителни клетки без особени цитологични отклонения; единични от по-ниските слоеве и единични хрупи с лека дискариоза; левкоцити /++/ и обилно бактерии.

PAP II и групи С PAP II C

Моля ви обяснете ми какво означава II C? Посявката ми е без изолирани бактерии, а тук пише обилно?

Благодаря предварително!

JamesGag
# Дата: 21 сеп 2018 19:57
Отговор 

Заказать оптимизацию и продвижение сайтов seo раскрутка сайтов По всем возникшим вопросам Вы можете обратиться в скайп логин pokras7777 мы с удовольствием ответим на все интересующие вас вопросы...Анализ вашего интернет-проекта бесплатно

Сила
# Дата: 22 сеп 2018 15:19
Отговор 

Здравейте!
Ще може ли да ми разчитете иследване от цитова маска .
АДЕКВАТНОСТ на цитонамаската - ЗАДОВОЛИТЕЛНА
КАТЕГОРИИ - клетки в норма
клетъчни промени свързани с - бактерии
ПИЛ - атипични с неясна степен и SM с минимална атипия
ГРУПА ПО ПАПАНИКОЛАУ - IIc

Анонимен
# Дата: 23 сеп 2018 00:27
Отговор 

Здравейте! Може ли да разчетете и моята цитонамаска? Цитологично описание:Плоски и цервикални клетки с промени при порцио и канал с умерено левкоцити. Дьо флора.
Pap 2

<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 .
Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.

chat forum software miniBB™ © 2001-2018