Общински здравен център - Шумен

 
 - Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / ПОЛОВО ПРЕДАВАНИ ИНФЕКЦИИ (ППИ) / Въпрос относно бялото течение
Автор Съобщение
zdrastiii
# Дата: 17 апр 2014 23:56
Отговор 


здравей Админ,Преди около 3 седмици имах полов акт с момиче което има бяло течение от тогава около главичката не члена ми имам червени петна които ту се появяват ту се губят.Искам да те попитам дали това може да се дължи на някаква инфекция и дали ако е така трябва да отида на лекар ?? аз се притеснявам от по сериозни болести като СПИН поради простата причина,че момичето е малко.... въпреки че е много чистоплътна не е гаранция.Моля за съвет

admin
Администратор
# Дата: 24 апр 2014 10:31
Отговор 


Здравей zdrastiii, не се притеснявай, но е желателно да се консултираш със специалист. По принцип при по нежна и чувствителна кожа понякога се появяват такива петна, които сами отшумяват, но е възможно и при гъбична инфекция също да се появят, затова трябва да се направи микробиологично изследване. Обикновено се изследват и лекуват и двамата партньори.

Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.
 

bulletin board software miniBB™ © 2001-2024