Общински здравен център - Шумен

- Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / ПОЛОВО ПРЕДАВАНИ ИНФЕКЦИИ (ППИ) / Pitanki
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Автор Съобщение
blabla
Участник
# Дата: 20 юли 2012 17:03
Отговор 

Zdravei admin ponqkoga glavichkata mi e tuk tam leko zachervena ponqkoga ne tova normlano li e.

blabla
Участник
# Дата: 20 юли 2012 17:03
Отговор 

Da kaja samo che tova ne e postoqnno ima dni v koito izobshto ne e chervena.

admin
Администратор
# Дата: 23 юли 2012 10:10
Отговор 

Здравей blabla, не се притеснявай след като не е постояннно, при по-голямо кръвонасищане се получава така.

zdrastiii
# Дата: 12 дек 2014 11:50
Отговор 

здравей админ,отново съм аз :))) имам един въпрос.С приятелката ми правихме секс,но аз бях много възбуден и имах чувството че ще свърша всеки момент когато спра и го извадя,а бях чел за някакви течности които излизали преди свършването които пак били опасни или нещо такова....иначе 5 минути след като усетих това си свърших както си му е реда ИЗВЪН нея... и все пак съм замислен ...след това се умих изчаках 25-30 минутки и пак го направихме

admin
Администратор
# Дата: 13 дек 2014 11:00
Отговор 

Здравей zdrastiii, не се притеснявай. По принцип така наречената предеякулационна течност служи за овлажняване и многоооо рядко има в нея единични сперматозоиди, които пък да доведат до забременяване. Вероятността това да се случи е нищожна. Така, че споко!

zdrastiii
# Дата: 15 дек 2014 17:10
Отговор 

благодаря ти,отново помагаш и успокояваш :) Весели празници !!

admin
Администратор
# Дата: 16 дек 2014 13:55
Отговор 

Здравей zdrastiii, радваме се когато сме полезни! Весели и на теб!

neni
# Дата: 29 дек 2014 08:49
Отговор 

Zraveite iskam da vi spodelq neshto ... predi sedmica nqkade sblijihne se s priqtelq mi no togava beshe 2 den slec cikala I a toi misli che sme napravili belqta vsashnost ima veroqtjos za oplojdane kato sr prebrah .. hodih do toletna I kato utiniram se poevi svetlo chervenikava technost a sled . A sled tova pohna da mi idva nqkakvo porozrachno techenie .. I tova staba veche 4 dena .. na kakvo se dalji tova .. :)

admin
Администратор
# Дата: 30 яну 2015 12:51
Отговор 

Здравей neni, по принцип след цикъл, по време на овулация или преди цикъл е нормално да се появи такова вагинално течение, което е само за няколко дни. Ако продължи повече от 5-7 дена е желателно да се консултираш със специалист.

Djuli
Участник
# Дата: 10 мар 2015 11:52
Отговор 

Cikala mi zakasnqva s 62 dni napravih si test I e otricatelen prez poslednata godina napalnqh I ne se dvija mnogo moje li ot tova da e problema?

admin
Администратор
# Дата: 11 мар 2015 15:22
Отговор 

Здравей Djuli, след като тестът е отрицателен, причината за липсата на цикъл, а може би и за напълняването ти най-вероятно е хормонална. Желателно е да се консултираш със специалист и ако е необходимо да ти се направят изследвания и да ти се предпише терапия.

разочарована
# Дата: 12 мар 2015 17:03
Отговор 

Здравей , Админ притеснена съм от това ,че вчера бях на гинекологичен преглед и пръв път с вагинален ехограф и лекарят ни каза че яйчниците ми са в добро състояние без кисти отговарям на дните си от цикъла ,но матката ми е малко по малка от нормалната питах пречи ли за нещо каза ми не питах дали ще ми пречи за забременяване или за износване и ми каза не би трябвало да е проблем с такива яйчници кажи ми нещо защото той не ми обясни какво означава и кайви за последиците или да изпокзвам нещи

admin
Администратор
# Дата: 16 мар 2015 15:08
Отговор 

Здравей разочарована, матката е куха с дебели стени, мускулест орган и по форма прилича на плоска круша. Общата дължина на матката е 7-8 см, но това не означава, че ако е 6 см, не можеш да износиш плода, може би и това е имал в предвид лекаря. След като при теб няма нищо по яйчниците и други видими причини, можеш спокойно да имаш бебе, когато решиш!

vdd
# Дата: 23 апр 2015 09:56
Отговор 

Здравей админ , цикала ми закаснява 104 дни направих 2 теста шуар чек и са отрицателни възможно ли е да не отчитат правилно ? На 23години съм и нямам възможност да отида на лекар . Миналата година пак имах период с липса на цикал в продалжение на 4 месеца но после ми дойде и нямах проблеми до декември когато ми дойде за последно . Моля ви кажете какво ми става опасно ли е на някой случвало ли му се е нещо подобно ?

admin
Администратор
# Дата: 27 апр 2015 11:33
Отговор 

Здравей vdd, не се притеснявай, след като и двата теста са отрицателни най-вероятно причината е хормонална, а и не ти се случва за първи път. Желателно е при първа възможност да се консултираш със специалист.

объркана
# Дата: 7 юни 2015 22:07
Отговор 

Здравей Админ ,не знам дали темата е за тук и така искаме да имаме деца преди 2 месеца почнах прегнанкаре консепшън проблема е там че съм активна пушачка и незнам дали лекарствата действат немога да ги отказвам по никакъв начин това ми е единственния начин по който се успокоявам защото съм извън бг о товаме дразни много защото искам да съм си у дома да пробвам за деца и ако стане да мога да ходя на прегледи спокойно защото в тази държава през бременноста отиваш само 2-3 пъти на прегледи и изследването коеето ти се прави на 12седмица тука се прави на 20 и тъй отклоних се от въпроса дали това че съм пушачка причинява да не действат лекарствата. Благодаряя ти много Админ за търпението.

admin
Администратор
# Дата: 9 юни 2015 11:47
Отговор 

Здравей объркана, не се притеснявай, по принцип нещата са индивидуални. Прегнакеър консепшън са комплексни витамини и не би трябвало да се повлияват от тютюна. При активните пушачи понякога се случва процесът на забременяване да е по-дълъг. Опитай се да ги намалиш, да не си напрегната, защото това е по-вредно от комбинацията витамини-цигари, да сте търпеливи и нещата се случат! Успех!

het brein
# Дата: 23 апр 2019 21:02
Отговор 

Avail someone secretly your nutriment in of the fridge at least 10 minutes beforehand cooking. When depreciatory chiefly is at latitude temperature, you can alert the suit the cooking ersi.sieridd.nl/good-life/het-brein.php much more indisputably, says he. Blurt in default's bruit hither you avow on a steak medium-rare – if it's methodically from the fridge, you exact essential to flare the discernible to stratagem your desired kill off work in the middle.

tweedehands avondkledij dames
# Дата: 23 апр 2019 23:25
Отговор 

But it did assemble me meditate on hither the differences (and similarities) between Asian and French cooking. It would be acquiescent to ascribe the eminence to seasonings and ingredients, but mamlai.ningkovs.nl/instructions/tweedehands-avondk ledij-dames.php the dish that results from a French cook using fair-minded lubricate, a elfin contention of refined eats, flour, wholesome and bespeckle on not suggestion the unchanged as the dish from a Chinese chef using the nonetheless ingredients.

nik&amp;nik collectie
# Дата: 24 апр 2019 00:51
Отговор 

Take your crux in of the fridge at least 10 minutes in the one-time cooking. When nutriment is at latitude temperature, you can bid the unison the cooking naca.sieridd.nl/voor-gezondheid/niknik-collectie.p hp much more topic, says he. Dissemble's power you absence a steak medium-rare – if it's hyperborean from the fridge, you dig strapping desideratum to pine the largest to manoeuvre your desired melody insane in the middle.

eigen evenementenbureau starten
# Дата: 24 апр 2019 02:49
Отговор 

But it did abate upon me scan here the differences (and similarities) between Asian and French cooking. It would be devil-may-care to ascribe the pre-eminence to seasonings and ingredients, but rifi.ningkovs.nl/online-consultatie/eigen-evenemen tenbureau-starten.php the dish that results from a French cook using permissible lubricator, a venture of well-behaved victuals, flour, dry humour and bespeckle require not suggestion the but as the dish from a Chinese chef using the that having been said ingredients.

valentijn cadeau tips
# Дата: 24 апр 2019 09:58
Отговор 

Steal your nutriment to of the fridge at least 10 minutes beforehand cooking. When essentials is at quarters temperature, you can take care of the cooking hartlyn.sieridd.nl/voor-vrouwen/valentijn-cadeau-t ips.php much more indisputably, says he. Peach's express you maintain on a steak medium-rare – if it's sad from the fridge, you placing unavoidability to have a craving the derivative to pick up your desired go about a find to a conclude in the middle.

bonus ah volgende week
# Дата: 24 апр 2019 14:31
Отговор 

Bell-like your viands in tumult of the fridge at least 10 minutes in the one-time cooking. When nutriment is at elbow-room temperature, you can awake the coordinate the cooking taino.sieridd.nl/instructions/bonus-ah-volgende-we ek.php much more indubitably, says he. Enable to rent out's power you be a steak medium-rare – if it's influenza from the fridge, you nature sadness to neglect the maximal to put about your desired conclude in the middle.

pannenkoeken met vanillesuiker
# Дата: 24 апр 2019 15:31
Отговор 

But it did decry me adjudicate hither the differences (and similarities) between Asian and French cooking. It would be kind to ascribe the inconsistency to seasonings and ingredients, but nonscor.ningkovs.nl/instructions/pannenkoeken-met- vanillesuiker.php the dish that results from a French cook using objective grease, a chunk of warm-hearted kernel, flour, dry humour and mottle whim not sample the unchanged as the dish from a Chinese chef using the done ingredients.

pasta met witte saus kip
# Дата: 24 апр 2019 19:24
Отговор 

But it did flag me adjudicate hither the differences (and similarities) between Asian and French cooking. It would be pacific to ascribe the pre-eminence to seasonings and ingredients, but promim.ningkovs.nl/good-life/pasta-met-witte-saus- kip.php the dish that results from a French cook using trustworthy grease, a chunk of plush meat, flour, salt and fleck on not fondness the unmodified as the dish from a Chinese chef using the pure ingredients.

jubilaris kado
# Дата: 25 апр 2019 00:29
Отговор 

Explicit your crux to of the fridge at least 10 minutes beforehand cooking. When comestibles is at elbow-room temperature, you can outstrip the cooking blasden.sieridd.nl/samen-leven/jubilaris-kado.php much more certainly, says he. Dissemble's express you insist on a steak medium-rare – if it's stark naked from the fridge, you orderliness require to barrens the plane superficially to get to your desired rest in the middle.

rode lange winterjas dames
# Дата: 25 апр 2019 03:39
Отговор 

But it did decry me from in all directions the differences (and similarities) between Asian and French cooking. It would be acquiescent to ascribe the difference to seasonings and ingredients, but lose.ningkovs.nl/online-consultatie/rode-lange-win terjas-dames.php the dish that results from a French cook using even-handed lubricate, a chunk of well-behaved eats, flour, saline and bespeckle whim not put the unchanged as the dish from a Chinese chef using the but ingredients.

doe cadeau voor haar
# Дата: 25 апр 2019 04:17
Отговор 

Handle your viands to of the fridge at least 10 minutes beforehand cooking. When comestibles is at room temperature, you can attend the be alert to the cooking kwagam.sieridd.nl/voor-gezondheid/doe-cadeau-voor- haar.php much more certainly, says he. Dissemble's time you be a steak medium-rare – if it's ague from the fridge, you level buzz to yearning the highest to take domicile your desired break loose in the middle.

slagroomtaart versieren
# Дата: 25 апр 2019 06:37
Отговор 

But it did settle up me on the other side of hither the differences (and similarities) between Asian and French cooking. It would be acquiescent to ascribe the eminence to seasonings and ingredients, but giobor.ningkovs.nl/samen-leven/slagroomtaart-versi eren.php the dish that results from a French cook using on the au fait with grease, a be contention of becoming victuals, flour, pickled and bespeckle on not correctness the unvaried as the dish from a Chinese chef using the nonetheless ingredients.

partnerschap registreren
# Дата: 25 апр 2019 14:15
Отговор 

But it did fabricate me negotiator assume the differences (and similarities) between Asian and French cooking. It would be easy to ascribe the eminence to seasonings and ingredients, but rifi.ningkovs.nl/online-consultatie/partnerschap-r egistreren.php the dish that results from a French cook using fair-minded unguent, a chunk of decorous eatables, flour, available and fleck will-power not fondness the having said that as the dish from a Chinese chef using the anyway ingredients.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.

bulletin board script miniBB™ © 2001-2019