Общински здравен център - Шумен

 
 - Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / ПОЛОВО ПРЕДАВАНИ ИНФЕКЦИИ (ППИ) / Pitanki
<< . 1 . 2 .
Автор Съобщение
blabla
Участник
# Дата: 20 юли 2012 17:03
Отговор 


Zdravei admin ponqkoga glavichkata mi e tuk tam leko zachervena ponqkoga ne tova normlano li e.

blabla
Участник
# Дата: 20 юли 2012 17:03
Отговор 


Da kaja samo che tova ne e postoqnno ima dni v koito izobshto ne e chervena.

admin
Администратор
# Дата: 23 юли 2012 10:10
Отговор 


Здравей blabla, не се притеснявай след като не е постояннно, при по-голямо кръвонасищане се получава така.

zdrastiii
# Дата: 12 дек 2014 11:50
Отговор 


здравей админ,отново съм аз :))) имам един въпрос.С приятелката ми правихме секс,но аз бях много възбуден и имах чувството че ще свърша всеки момент когато спра и го извадя,а бях чел за някакви течности които излизали преди свършването които пак били опасни или нещо такова....иначе 5 минути след като усетих това си свърших както си му е реда ИЗВЪН нея... и все пак съм замислен ...след това се умих изчаках 25-30 минутки и пак го направихме

admin
Администратор
# Дата: 13 дек 2014 11:00
Отговор 


Здравей zdrastiii, не се притеснявай. По принцип така наречената предеякулационна течност служи за овлажняване и многоооо рядко има в нея единични сперматозоиди, които пък да доведат до забременяване. Вероятността това да се случи е нищожна. Така, че споко!

zdrastiii
# Дата: 15 дек 2014 17:10
Отговор 


благодаря ти,отново помагаш и успокояваш :) Весели празници !!

admin
Администратор
# Дата: 16 дек 2014 13:55
Отговор 


Здравей zdrastiii, радваме се когато сме полезни! Весели и на теб!

admin
Администратор
# Дата: 30 яну 2015 12:51
Отговор 


Здравей neni, по принцип след цикъл, по време на овулация или преди цикъл е нормално да се появи такова вагинално течение, което е само за няколко дни. Ако продължи повече от 5-7 дена е желателно да се консултираш със специалист.

Djuli
Участник
# Дата: 10 мар 2015 11:52
Отговор 


Cikala mi zakasnqva s 62 dni napravih si test I e otricatelen prez poslednata godina napalnqh I ne se dvija mnogo moje li ot tova da e problema?

admin
Администратор
# Дата: 11 мар 2015 15:22
Отговор 


Здравей Djuli, след като тестът е отрицателен, причината за липсата на цикъл, а може би и за напълняването ти най-вероятно е хормонална. Желателно е да се консултираш със специалист и ако е необходимо да ти се направят изследвания и да ти се предпише терапия.

разочарована
# Дата: 12 мар 2015 17:03
Отговор 


Здравей , Админ притеснена съм от това ,че вчера бях на гинекологичен преглед и пръв път с вагинален ехограф и лекарят ни каза че яйчниците ми са в добро състояние без кисти отговарям на дните си от цикъла ,но матката ми е малко по малка от нормалната питах пречи ли за нещо каза ми не питах дали ще ми пречи за забременяване или за износване и ми каза не би трябвало да е проблем с такива яйчници кажи ми нещо защото той не ми обясни какво означава и кайви за последиците или да изпокзвам нещи

admin
Администратор
# Дата: 16 мар 2015 15:08
Отговор 


Здравей разочарована, матката е куха с дебели стени, мускулест орган и по форма прилича на плоска круша. Общата дължина на матката е 7-8 см, но това не означава, че ако е 6 см, не можеш да износиш плода, може би и това е имал в предвид лекаря. След като при теб няма нищо по яйчниците и други видими причини, можеш спокойно да имаш бебе, когато решиш!

vdd
# Дата: 23 апр 2015 09:56
Отговор 


Здравей админ , цикала ми закаснява 104 дни направих 2 теста шуар чек и са отрицателни възможно ли е да не отчитат правилно ? На 23години съм и нямам възможност да отида на лекар . Миналата година пак имах период с липса на цикал в продалжение на 4 месеца но после ми дойде и нямах проблеми до декември когато ми дойде за последно . Моля ви кажете какво ми става опасно ли е на някой случвало ли му се е нещо подобно ?

admin
Администратор
# Дата: 27 апр 2015 11:33
Отговор 


Здравей vdd, не се притеснявай, след като и двата теста са отрицателни най-вероятно причината е хормонална, а и не ти се случва за първи път. Желателно е при първа възможност да се консултираш със специалист.

объркана
# Дата: 7 юни 2015 22:07
Отговор 


Здравей Админ ,не знам дали темата е за тук и така искаме да имаме деца преди 2 месеца почнах прегнанкаре консепшън проблема е там че съм активна пушачка и незнам дали лекарствата действат немога да ги отказвам по никакъв начин това ми е единственния начин по който се успокоявам защото съм извън бг о товаме дразни много защото искам да съм си у дома да пробвам за деца и ако стане да мога да ходя на прегледи спокойно защото в тази държава през бременноста отиваш само 2-3 пъти на прегледи и изследването коеето ти се прави на 12седмица тука се прави на 20 и тъй отклоних се от въпроса дали това че съм пушачка причинява да не действат лекарствата. Благодаряя ти много Админ за търпението.

admin
Администратор
# Дата: 9 юни 2015 11:47
Отговор 


Здравей объркана, не се притеснявай, по принцип нещата са индивидуални. Прегнакеър консепшън са комплексни витамини и не би трябвало да се повлияват от тютюна. При активните пушачи понякога се случва процесът на забременяване да е по-дълъг. Опитай се да ги намалиш, да не си напрегната, защото това е по-вредно от комбинацията витамини-цигари, да сте търпеливи и нещата се случат! Успех!

<< . 1 . 2 .
Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.
 

open source forum script miniBB™ © 2001-2024