Общински здравен център - Шумен

 
 - Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / СПИН / Izsledvane za SPIN
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Автор Съобщение
admin
Администратор
# Дата: 14 юни 2016 14:08
Отговор 


Здравей Vapros, от засъхнала кръв няма как да се случат нещата. Не се притеснявай!

Vapros
# Дата: 15 юни 2016 14:57
Отговор 


Ох, ще пия едно уиски по повода, благодаря!

admin
Администратор
# Дата: 20 юни 2016 11:22
Отговор 


Здравей Vapros, може и две. Наздраве!

Нервна
# Дата: 26 юни 2016 10:30
Отговор 


Здравейте може би повтарям въпроса, но една семейна позната снощи налетя на детето ми и го целуна по устата, не знам колко е здрава и колко не, въпроса е принципен, има ли опасност, че косата ми настръхва, др е въпроса че е гнусно и нехигиенично :) предстои ми почивка, а не мога да си го избия от главата ако нещо му стане на милото дете ....

admin
Администратор
# Дата: 27 юни 2016 09:59
Отговор 


Здравей Нервна, не се притеснявай, по така описания начин няма никаква опасност за детето.

Pitam se ...
# Дата: 29 юни 2016 00:17
Отговор 


Zdraveite na pochivka v chujbina sme, tyk pri chestene na staite po neqsna z men prichina chistachkata be premestila vs moi i na decata banski ot edno na dr mqsto, misalta mi e ako s tiq dve race predi tova tq e chitila bog znae kakvo i kade, moje li da lepne nqkoq zaraza na men i na decata v chastnost spin, taka i taka sme v tAkav forum tuk ... PS - banskite sa izprani sled tova no ne sam ubedena dali e doatatachno .... Blagodarq vi ..

admin
Администратор
# Дата: 29 юни 2016 09:31
Отговор 


Здравей Pitam se ..., не се притеснявай, по така описания начин няма никаква опасност от зараза каквато и да е, след като си ги и изпрала, особено от СПИН. Споко и приятна почивка!

.......
# Дата: 3 юли 2016 23:56
Отговор 


Виждам че тук де задават въпроси относно децата, понеже майките са много мнителни, та въпроса ми е ... Купих сладолед на детето с фунийка, вс добре, когато стигна до фунията забрлязах петно подобно на кръв по него, яло го е само детето и ние с баща му, ако предположим че е кръв, може ли да има последствия ( евентуално ако е купен така, макар да не съм забелязала, или ако от някъде кой знае от къде е попаднала там, питах го, не го е давал на дружки да го опитват ми каза) знам че звучи малко хаотично, но някак много се сепнах .....

admin
Администратор
# Дата: 5 юли 2016 10:43
Отговор 


Здравей ......., не се притеснявай, по така описания начин няма никаква опасност от СПИН, макар че и не виждам как кръв би попаднала по фунийката! Споко, всичко е наред!

.......
# Дата: 13 юли 2016 14:39
Отговор 


Не знам и аз от къде да е попаднала, надявам се да е било глазура от др сладолед или и аз нзм какво, но в първият момент ми идва винаги най- лишия сценарий, надявам се че наистина сте прави и дори и да е било най - лошото да няма последствия, няма да подлагам детенце на изследвания тогава ... Благодаря, дано вс е наред !

admin
Администратор
# Дата: 15 юли 2016 10:14
Отговор 


Здравей ......., не се притеснявай, всичко е наред!

Мдааа
# Дата: 27 юли 2016 08:24
Отговор 


Здравейте, имам питане по сшедната ситуация : бях на зъболекар, при сядането на стола, зъболекаря започна дезинфекциране на машинките, после на дръжката с която ми прави манипулацията, съответно вс с дезинфектант и памук, след което сложи наконечника с който ме работи и чак тогава си изми ръцете и започна работа, та питането ми е, ако случайно е имало кръв по дръжките на машините и после с тези ръце ми е сложиша наконечника, въпреки че мисти с дезинфектант да се случи белята, ще ви бъда благодарна за помоща, хубав ден!

admin
Администратор
# Дата: 27 юли 2016 10:05
Отговор 


Здравей Мдааа, не се притеснявай, по така описания начин няма никаква опасност и всичко е наред.

Мдааа
# Дата: 27 юли 2016 10:28
Отговор 


Мен явно параноята ме гони в повече ;( бях хукнАл за тест след месец ....

admin
Администратор
# Дата: 28 юли 2016 09:35
Отговор 


Здравей Мдааа, споко, няма защо да се притесняваш.

Деца
# Дата: 8 сеп 2016 17:34
Отговор 


Един въпрос, той пак е за деца, като играят по площадки, има талива с обулени ръце, крака, носове, кои с пресни кой с не толкова рани има ли шанс за зараза, ако все пак по някакъв начин имат контакт с кръв, я от пързалка, я при сблъсак, като цяло има ли риск, защото няма как да се избегнат такива ситуаций ....

admin
Администратор
# Дата: 27 сеп 2016 10:01
Отговор 


Здравей Деца, не се притеснявай, по така описания начин няма никаква опасност, не се притеснявай.

obarkana
# Дата: 8 ное 2016 13:12
Отговор 


Zdrveite, naloji se da posetq speshnoto zaradi deteto, i otivaiki tam, oshte s vlizaneto celi pod beshe s kapki krav, nqma kak da sme uspeli da izbegnem vsichki, vaprosa mi e, moje li da ima nqkakvi posledstviq, sled kato po obuvkite moje da e imlo po malko ot tazi krav, moje i da e bila izsahnala, nzm, prosto bqhme shash zaradi deteto, trqbva li da gi tretirame po nqkakav nachin predi da gi vkarame y doma si ...?

admin
Администратор
# Дата: 11 ное 2016 12:56
Отговор 


Здравей obarkana, не се притеснявай, по така описания начин няма никаква опасност и всичко е наред. Относно обувките, можеш само ги измиеш.

Объркана
# Дата: 11 ное 2016 14:28
Отговор 


Да, това го направих, дрехите изпрах на 90 градуса за всеки случай, след това би тр ако има нещо да е умряло, после и с белина 1 път на празна пералня изпрах на 90 градуса, дали вс се е стерилизирало, то където си не щеш беля, ужас ....

admin
Администратор
# Дата: 14 ное 2016 11:25
Отговор 


Здравей Объркана, пак казвам, няма нищо притеснително, а ти си направила всичко необходимо. Споко!

въпрос
# Дата: 28 ное 2016 14:46
Отговор 


Здравейте! Отрицателни тестове ,направени в КАБКИС ,на 7 и 9 седмици след евентуално заразяване окончателни ли са ?

admin
Администратор
# Дата: 30 ное 2016 12:52
Отговор 


Здравей въпрос, съвременните тестове са достатъчно чувствителни и се приема, че ако след 30 дни от контакта резултатът е отрицателен, значи няма от какво да се притесняваш и всичко е наред.

въпрос
# Дата: 30 ное 2016 13:24
Отговор 


А от кога се използват тези съвременни силно чувствителни тестове,които дават точен резултат на 30-ти ден и защо в почти всички източници прозоречният период е от 1 до 3 месеца?

Mmmm
# Дата: 1 дек 2016 14:28
Отговор 


Ako v ofisa e idval chovek koito si nosi klechkata za zabi s koiato si burka v ustata, , a po neq e imalo krav ... otvarqiki vratata i pipaiki drajkata, sled koeto i nie sme q barnali, vednaga sled nego, moje li da ima problem?

admin
Администратор
# Дата: 1 дек 2016 14:36
Отговор 


Здравей въпрос, по принцип за да е точен тестът е необходимо да се образуват анти тела в организма на всеки човек, които да покажат дали си носител или не на вируса. Периодът е индивидуален защото е свързано с имунната система на човека и затова се дава този интервал от 1 до 3 месеца. В КАБКИС от години работят с тестове които се усъвършенстват постоянно, дори вече има и слюнчени тестове, които след 20 мин. дава резултат за носителство на ХИВ.

admin
Администратор
# Дата: 1 дек 2016 14:38
Отговор 


Здравей Mmmm, не се притеснявай, по така описания начин няма никаква опасност и всичко е наред.

Лоша работа
# Дата: 11 дек 2016 15:25
Отговор 


Здравейте, про използване на обща тоалеъна с човек в цикъл, има ли опасност от зараза, в смисъл ако си седнал и не си забелязал някоя капка или нещо от сорта?

admin
Администратор
# Дата: 12 дек 2016 09:54
Отговор 


Здравей Лоша работа, не се притеснявай, по така описания начин няма няма как да се случат нещата. Споко!

Lolz
# Дата: 16 дек 2016 15:46
Отговор 


Zdraveite, pusnah drehite na deteto i pri vadeneto na edna bluza zabelqzah kafenikavo petno otpred, ako priemem che e bilo krav, ot gradinata na nqkoe dete ili ot nqkade navan, ima li opasnost za deteto kato go nosi posle, sajalqvam ako zvuchi naludnichevo!?

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.
 

simple bulletin board miniBB™ © 2001-2024