Общински здравен център - Шумен

 
 - Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / СПИН / Izsledvane za SPIN
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Автор Съобщение
admin
Администратор
# Дата: 21 дек 2016 16:38
Отговор 


Здравей Lolz, не се притеснявай, не звучи налудничево, по така описания начин няма никаква опасност и всичко е наред.

Шоки
# Дата: 29 дек 2016 22:57
Отговор 


Привет, имахме гости и девойката си цепна пръста на някаква метална скоба, а детето им си прежули лакета, на килима, въобще мазало и аз съм с фобия от кървища ( не че имаше много) ама битуването с тази ситуациа не ми дава мира, всичко беше по реда си, забърсахме раната на единия на другия вс точно, но въпреки всичко, има ли някакъв хипотетичен риск, децата като са си играли ( гоненици, гушканиц) и моите със самата девойка ( ядяха седнали в нрея и тъй насетне - бе битов контакт ( не че мисля че имат нещо) но ... самата ситуация мепритеснява и аз нзм как да го обясня, благодаря предварително !

Риск :(
# Дата: 7 яну 2017 02:15
Отговор 


Здравете, дадоха ми дрехи за децата употребени, на едно яке от външна страна видях в последствие, ярко червени петна, но детет вече ги беше мерило и барало, може ли да има риск .... по принцип съм пълно против употребени дрехи, но са от познати и не лоши на вид .... пффф пишман станах, да рискувам ....

admin
Администратор
# Дата: 16 яну 2017 10:12
Отговор 


Здравей Шоки, не се притеснявай, по така описания начин няма никаква опасност и всичко е наред.

admin
Администратор
# Дата: 16 яну 2017 10:14
Отговор 


Здравей Риск :(, не се притеснявай, по така описания начин няма никакъв риск и всичко е наред.

Риск ;(
# Дата: 16 яну 2017 19:33
Отговор 


Здравейте, дадох якето на хим чистене там казаха, че не би следвало да е кръв щом е така ярко, но дори и след хим чистене малка част е останала, значи не би следвало да е, или има шанс и ако може да попитам след такава процедура счита ли се за дезинфекцирано и може ли да се носи? Благодаря ви, и се извинявам че ви притеснявам!

admin
Администратор
# Дата: 17 яну 2017 11:08
Отговор 


Здравей Риск ;(, споко, след като е и дезифекцирано няма от какво да се притесняваш и спокойно може да се носи.

Ужасяващо
# Дата: 23 апр 2017 16:24
Отговор 


Здравейте, днес на един детски градински център, на тръгване видях, че в двора до пясъчника има 2 манувети, празни, изтръпнах. Питането ми е, възможно ли е да са били пълни и по някаква причина след това изпразнени ( бяха си с тапите - лилави на цвят), там имаше поне 100 деца и моите две включително, не знам дори дали не са ги барали, и ако са били пълни, възможно ли е някакво заразяване. Бяха си прозрачни .... объркан пост, ама и в главата ми е объркано, как по дя*****е са попаднали там .... изтръпвам от ужас ако може да се е случила беля, питах голямата тя е почти на 5, не гои е пипала, ама малката ....

admin
Администратор
# Дата: 28 апр 2017 15:06
Отговор 


Здравей Ужасяващо, разбирам безпокойството ти, но е напълно излишно. Незнам по каква причина са се озовали там, но след като са били и празни, всичко ще е наред. Ако е имало нещо щеше да си личи или да са отворени.

Фал
# Дата: 18 май 2017 09:44
Отговор 


Днес след като излизах от колата, на връщане случайно видях че до колата има петно кръв- изсъхнало, но все пак съм го настъпала, има ли риск, трябва ли да хвърлям обувките ...?

admin
Администратор
# Дата: 19 май 2017 10:10
Отговор 


Здравей Шоки, не се притеснявай, по така описания начин няма никаква опасност и всичко е наред. Просто си измий обувките.

Фал
# Дата: 20 май 2017 09:05
Отговор 


Dostatachno li e che gi oblqh s preparat za toaletna s belina za 2-3 min?

...88
# Дата: 22 май 2017 09:41
Отговор 


za 7-8 meseca ima li shans hiv virusa da e aktiven, pitam zashtoto predi tolkova vreme imah hodene do edna bolnica v koiato poda beshe v krav i shtesh ne shtesh minah prez nqkoi kapki, a obuvkite sa pred nas ot togava i dnes deteto gi nabara za neshtastie ... ima li risk za detetto?

admin
Администратор
# Дата: 23 май 2017 09:36
Отговор 


Здравей Фал, не се притеснявай, напълно достатъчно е.

admin
Администратор
# Дата: 23 май 2017 09:38
Отговор 


Здравей ...88, не се притеснявай, по така описания начин няма никаква опасност, освен това е минало доста време и всичко е наред. По принцип вирусът е активен само няколко секунди на открито.

..!..,
# Дата: 30 авг 2017 22:33
Отговор 


Здравейте, днес заведох на приятелка детето при роднина да извади зъба на детвто, след манипулацията роднината ми стискйки марлята с кръв, хвана детето ми за ръка и я гушна, целуна и изпрати по путя. Въпросът ми е възможно ли е по този начин да се предаде яируса, в срама си детето си и бръкна в устата и аз изпаднах в тих ужас. Много е вероятно нищо да му няма на детето, но все пак аз си имам своите гобии и не спира безпокойството, благодаря Ви!

admin
Администратор
# Дата: 12 сеп 2017 15:25
Отговор 


Здравей ..!.., не се притеснявай, по така описания начин няма никаква опасност и всичко е наред.

Питам Ви
# Дата: 9 ное 2017 22:39
Отговор 


Здравейте админ, виждам, че тук се задават въпроси от всяка гледна точка, та реших да попитам и аз, бях на маникюр, по време на процедурата обаче, маникюристката ме издра по - сериозно по пръста и ли забели кожата на пръста до протъркване, стана си лека драскотина, възможно ли е ако същото се е случило и на дамата преди мен да ми се предаде хив вируса? Нямам дълбока и отворена рана, но въпреки всичко си ме издра достатъчно че да ми стане миниатюрна рана, четох в нета за предадена инфекция чеез процедура по маникюра в салон и сега ми е нервно ...

admin
Администратор
# Дата: 10 ное 2017 15:01
Отговор 


Здравей Питам Ви, единственият вариант дори с нищожен риск е ако самата маникюристка е носителка на вируса и има открита рана, вие също е възможно това да се случи, ако двете рани влязат в контакт. От клиент преди Вас няма опасност, а и самите инструменти след всеки се дезинфекцират. Не се притеснявай!

Питам Ви
# Дата: 10 ное 2017 21:10
Отговор 


Става въпрос за хартиена пила, която полира нокътната плочка, маникюристката не съм видяла да има рана, тя ми е семейна позната, но точно защото пилата е хартиена, аз влизам в дълбок размисъл. Бях й първата след половин часовата й обедна почивка.

Питам Ви
# Дата: 10 ное 2017 21:43
Отговор 


Хартиените не ги слагат в разтвор, просто възможно ли е от клиент преди мен е инало някакво зацапване чрез това протриване да се предаде заразата?!

admin
Администратор
# Дата: 13 ное 2017 09:22
Отговор 


Здравей Питам Ви, не се притеснявай, по така описания начин няма никаква опасност, освен това е минало доста време и всичко е наред, а и от хартия няма как да се случи.

Питам Се
# Дата: 16 ное 2017 23:27
Отговор 


Сь сериозно си бяхх вкарала паника, но Ви благодаря ...надявам се всичко е наред наистина!

admin
Администратор
# Дата: 17 ное 2017 09:38
Отговор 


Здравей Питам Се, споко, всичко ще е наред!

Майчини вълнения
# Дата: 17 дек 2017 18:12
Отговор 


Здравейте предпразнично с моите вълнения ... ори порязване, след леко порязване на върха на показалеца, се случи съответната ситуация без лие знание, съответната дама да помогне на сина ми в тоалетната, тоест да го избърше, аз съм била навън, когато ме трсил, случва се в един центр ситуацията. Та въпроса мибе, има ли някаква вероятност за предаване ба вируса .... искам спокойни празници, а това ме убива

admin
Администратор
# Дата: 18 дек 2017 10:22
Отговор 


Здравей Майчини вълнения, не се притеснявай, по така описания начин няма никаква опасност и всичко е наред. Споко!

Майчини вълнения
# Дата: 18 дек 2017 13:25
Отговор 


Светли празници Ви желая!!!

admin
Администратор
# Дата: 19 дек 2017 09:11
Отговор 


Здравей Майчини вълнения, благодарим! Светли и на Вас! Бъдете здрави!

Ужаси ....
# Дата: 26 яну 2018 15:24
Отговор 


Здравейте, бях на зъболекар, преди мен бяха чистили зъбен камък с ултразвук, но пациента много кървял. Почистиха машината за вода и въздух с кислородна вода и още нещо което не помня името му. Изпушихме по цигара и започнахме, аз бях занпломба, но въпреки всичко минползваха машинката за вода и въздух, въпроса ми е, дали това полистване и дезинфекция са достатъчни и дали има вероятност от предаване на вируса, защото и при мен ми прокървя венеца?

admin
Администратор
# Дата: 29 яну 2018 10:11
Отговор 


Здравей Ужаси .... ,не се притеснявай, по така описания начин няма никаква опасност и всичко е наред!

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.
 

forum software miniBB™ © 2001-2024