Общински здравен център - Шумен

- Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / СПИН / Izsledvane za SPIN
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Автор Съобщение
Ужаси ...
# Дата: 29 яну 2018 10:22
Отговор 

Благодаря, аз много се панирам, хем ми е познат зъбилекаря и го предупредих, че ме е страх, но ми каза, че това е процедурата по дезинфекция, но мен ме гложди, значи няма смисъл от тест!?

admin
Администратор
# Дата: 30 яну 2018 09:26
Отговор 

Здравей Ужаси ..., не се притеснявай, не се налага да си правиш тест.

Един ...
# Дата: 31 яну 2018 19:40
Отговор 

А ако машинка във фризьорски салон те клъцне леко, има ли вероятност, при положение че преди мен е нямалопоне 2 часа мъжко поддтригване? Имам стърчащ папилом който без да иска драсна?

admin
Администратор
# Дата: 9 фев 2018 09:41
Отговор 

Здравей Един ..., по така описания начин няма как да се случат нещата. Не се притеснявай!

manikiur ...
# Дата: 11 фев 2018 15:02
Отговор 

въпросите по козметични процедури, не намериха отговор в гугъл, затова се обръщам към вас! от страх по тези процедури си купих чисто нова пила с която да ме правят в салона, но като нова тя е и много остра, та с нея маникюристката ме протри до кръв отсрани на самия пръст, но аз лично я отворих, но докъто ме праеше си я оставше на масата, и дали по този начин има вероятност да ми закачи хив?

admin
Администратор
# Дата: 12 фев 2018 09:23
Отговор 

Здравей manikiur ..., по така описания начин няма как да се случат нещата. Не се притеснявай!

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.

forum software miniBB™ © 2001-2018