Общински здравен център - Шумен

 
 - Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / АГРЕСИЯ И НАСИЛИЕ / nasilieto sred nas
Автор Съобщение
Анонимен
# Дата: 12 яну 2008 14:01
Отговор 


az sam na 16, kazwam se jana predi wreme imahme kupon i se bqhme sabrali hareswah edno mom4e, misleh 4e i to me hareswa. no ne be6e taka tam na kupona stana ne6o koeto me potrese i dosega ne sam go spodelqla s nokogo. tam iznasiliha edna priqtelka.tq we4e ne e w na6eto u4ili6te ,a sqka6 q nqma i w grada tarsih q no tq ne otgowarq6w na tel. iskam da i pomogna.kajete mi wie kak da q predraspoloja da gowori s men?

ozc_shumen
# Дата: 14 яну 2008 09:22
Отговор 


Здравей анонимен, този въпрос е много деликатен. Може би в момента твоята приятелка иска да остане сама. Дай и малко време да се отърси от травмата и е възможно след това тя да направи първата крачка към теб. За нея този период ще е много труден, но може би е решила да се затвори в себе си и затова избягва контакти с теб. Времето е най-доброто лечение.
P.S. Ако иска твоята приятелка може да ни пише или да ни потърси на тел. 863 260.

Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.
 

open source forum script miniBB™ © 2001-2024