Общински здравен център - Шумен

 
 - Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / АГРЕСИЯ И НАСИЛИЕ / Домашен любимец
Автор Съобщение
Bobo111
Участник
# Дата: 9 сеп 2014 09:16
Отговор 


Здр Admin, искам да попитам въпреки, че незнам дали ще си наясно, но да попитам. Вчера котката ми почина. Опъна краката нагоре и спря да мърда. Като, че ли не дишаше (без да съм сигурен) не мърдаше и беше отпусната, точно като мъртва. Езикът и беше станал бял (не беше розов) след половин час се втвърди (навярно е изстинала). Очите и останаха отворени, а зениците бяха големи разширени. След около 2 часа я погребахме. Това основателни признаци ли са за смърт? Какви са признаците? Възможно ли е да е получила някоя епилепсия или шок и да е била жива все още?

admin
Администратор
# Дата: 9 сеп 2014 12:43
Отговор 


Здравей Bobo111, съжалявам за котката ти. По принцип не съм ветеринар, но имам опит в тази област, а и е почти като при хората. Езикът става бял, очите отворени, разширяват се зениците и се отпускат. За 2 часа също изстиват, така че просто и е дошло времето и е починала.

Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.
 

forum script miniBB™ © 2001-2024