Общински здравен център - Шумен

 
 - Начало - Отговор - Статистика - Регистриране - Търсене -
www.ozc-shumen.org / ПУБЕРТЕТ / kak da se predpazq ot bremennost
Автор Съобщение
silviq
Участник
# Дата: 17 ное 2008 09:10
Отговор 


zdr.bihteli mi dli savet gledam 4e mogo hubavi saveti i otgovor davate.kak dase predpazq ot bremmennost s hap4eta ili spirala no ot spiralata mee strah mnogo

admin
Администратор
# Дата: 17 ное 2008 10:42
Отговор 


Здравей silviq, решението за метода на контрацепция е индивидуален. Ако жената е раждала - по-добре да си сложи спирала. Поставянето не е болезнено.
Ако не - по -добре да използва хапчета, спермицидни гелове или пластири.
Най-добре е да се срещнеш с гинеколог и да обсъдиш според твоите възможности и предпочитания какъв метод за контрацепция да избереш.

silviq
Участник
# Дата: 17 ное 2008 13:25
Отговор 


rajdala sam i imam 2 aborta za edna godina i iskam da napravq ne6to koeto 6te e sigurno govorih i s ginekologa i toi mi kaza za spirala

silviq
Участник
# Дата: 17 ное 2008 13:29
Отговор 


ami mojeli da popitam i za maika mi idva i na 20 dena i nese 4ustva mn.dobre mn.q boli glavata mai trqbva da otide na ginekolog

admin
Администратор
# Дата: 18 ное 2008 09:15
Отговор 


Здравей silviq, щом си раждала тогава можеш да си сложиш спирала. Тя се поставя в последните дни на цикъла, когато канала все още е отворен. Самата манипулация не е болезнена. Спиралите са за срок от 3 до 5 год.
По въпроса за майка ти би трябвало да се посъветва със специалист защото може да навлиза в менопауза.

Вашият отговор
Получерни букви  Курсивни букви  Подчертани букви  Илюстрация  Адрес в Интернет  Забрани *Какво е това?

» Име  » Парола 
Можете да не въвеждате парола, а само име, ако то не се използва от някой регистриран участник.
 

open source forum script miniBB™ © 2001-2024